Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egészségedre! Kíváncsi vagyok mennyire fog ízleni.

(jól elfelejtettelek felhívni hétvégén basszus, de vmelyik nap ígérem hívlak, ma meg holnap még qwa sok a melóm)

csuhaas: 184 cm vagyok de tankon hasalva 200-al simán megy Eger-Pest (najó nem simán, de megy )
ja az is lehet hagy tápos vagyok de én így is szeretem
nem vagyok egy mackós alkat de a pályán 190el 3 percnél nem bírom tovább.szétrázza azt a kevés agyamat is. pont az az 5 centi kell hogy a sisak beférjen mögé.állat lett mester
Szomszéd köszi a borokat,ma hozta Figu.
köszönöm
Valamennyi szélvédelmet a kis szélvédő is ad,de az szerintem csak optikai tuning.A hosszabb változatról még nincs tapasztalatom,az biztos többet tud.
Készül a púp,a héten postázom!
Nézd én plexizek egy ideje. kétszáz fölött ,ár úgyis le kell dőlni, de valamennyi védettséget ad. A lényeg, hogy a fejedről leveszi a szélnyomást így nem terheli meg a nyakad annyira.
Üdv! gyapi mester,szerinted mekkora szélvédetséget fog nyújtani ez a plexi 200-nál?azért számit vmit hogy rajta van?vagy ez csak optikai tuning?!
de vásárlás szempontjából rám is számithatsz, már régóta tervezgetem hogy dobok rá 1-et!
Megnéztem a képeket!
Csak Petit tudnám ismételni...
Bár én nem csak a kikapcsolódás végett.
Csá.
Korábban raktam fel fotót, de hét hétvégén kiviszem a motorhoz, rárakom és lefotózom. A kollégám sógora fényezte (ez a szakmája). Az a sisak, amire a FIGU azt modta, hogy abban lőtték fel Gagarint. Igaz, 1985-ben vettem. Egy svájci Kiwi bukó. Már csak dísz.
nagyon tutik lettek a cuccok.
egy üléspupot is tudnál tenni a csomagba?
írd majd meg mennyi az annyi
Szeva Robis!
Ugyan olyan lett az árnyalat mint a motoré?
Megnézném,ha olyan.És megadhatnád az elérhetőségét aki csinálta!
Color-Rite Top: 3808U
Color-Rite Base: 1808U
Factory Code: 8N
Factory Name: Metallic/Candy Lime Green
Nekem ez alapján festették az ősbukómat.
Ezért írta meg panyo, hogy milyen bázis és egyéb dolog szükséges. Aki ebből sem érti, megérdemli, hogy ne sikerüljön.
TeeBee által megadott adatok okésak

Candy Lime Green: 8N.
De aki a GRN 19X -et adta meg az sem hazudott.
Egy ismerősöm kb. 5 euroért kevertette ki Szlovákiában.

de ezeknél fontos, hogy megfelelően legyen alapozva, mert ez egy áttetsző szín. de ha festővel csináltatod, aki érti a dolgát az tudni fogja ezt.
gyapi, nekem úgy csináld,ahogy megbeszéltük. Ne legyen lyuk a szélvédőn.
8000 ft a rovid és a hosszú is.Nem kell szétszedni a műszerfalat,viszont meg kell furni a fejidomot.
Hű Gyapi, erre már régen vártam, ügyi vagy!
Mennyiért kaphatnék egy gyári méretűt?
Meddig tart Neked rápasszintani? Szét kell szedni hozzá a műszerfalat?
üdv
Remek, akkor ahogy megbeszéltük, egy hosszú rendel nekem. Köszönöm.
Z1000 gyári szélvédő,a másik 5 cm-el hosszabb,a többi csuhaas golf motyói.Rövid szélvédő már van a gépemen,de készül a hosszú is.
Ez az!
Fasza!
Hali Gyapi!
Holnap kereslek!
utólag ugyan de BUÉK mindenkinek!
FIGU
gyapi mester, mik ezek a cuccok?