Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt a képet most találtam(a vinyómon )
Most veszem csak észre h az első képen az izzók kormos állapotán látszik h cserére szorulnának csakhát lusta voltam még ahhoz olyan macerás...
aztmondod? és ezt hogy tudnám ellenőrizni h ez lehet-e a probléma?
Íme a mocim az elrakás előtti nagy mosás után
(L)
Lehet most tudok csinálni fényképezővel képeket, legalábbis mondtam még pár napja havernak hozzon fényképezőt ha jön, de nem bízom ebben, most a fő program úgyis a lövöldözés lesz
A flex velem van
Ez egy Jawa 638, 350ccm, 156kg gyárilag, 4 sebességes, 2 hengeres 2 ütemű, 26Le, szóval bőven van mit faragni rajta, 5 ezer forint volt...
dani-sok sikert és kitartást a géphez ...nem kevés meló lex
Átalakítom, nem felújítom, gyárilag nem olyan szép, bár ez a típus pont egész pofás, de még csak 87es, még nincs igazán értéke, ezért készül inkább café racer belőle...
http://www.bikepics.com/member... ide rakom fel a képeket folyamatosan, mindenről...
Uhh hallod! Mega nagy tisztelet, hogy ilyen motort kezdesz el felújítani! Ezt a motort vetted most? ÉS mi is a márkája?
Na az a lényeg, hogy tegyél fel sok képet ahogy készül el, mert ez komolyan izgi! Kiváncsi vagyok hogy fog sikerülni!Sok sikert! és kitartááááás!
Poén hogy két kulcsos féke van elől
ilyen hall jeladós elektromos gyújtás szerintem...
bazmeg a szöveg az lemaradt

na szal ha 40 ló felett lesz ahogy mondtad,akkor milyen gyújtásod lesz rajta?
Nekem csak az első- hátsó sárvédő nem tetszik így krómosan. Jawan meg jól mutatna a fekete henger polír hűtőbordaszélekkel
Nekem túl sok a cróm rajta, nagyon csillog... de egyébként a maga nemében nagyon szép...

De a tank nem tudom még milyen lesz, vagy ilyen törtfehér(ilyen vajszínű vagy milyen amire én gondolok, lehet ezt hívják törtfehérnek ) vagy fekete és középen végigfut rajta egy kockás zászló minta...
Már múltkor mutattam,de ez nagyon faja:
Akkor egyre gondolunk
Café racer lesz
Csak még nem esek neki, mert még nem tudom hogy mit kell változtatni, esetleg ráhegeszteni, és festés után már nem akarom
Jó elképzelések,én piros vázzal meg törtfehér tankkal,műanyagokkal csinálnám meg.