Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Normális esetbe ha kihajtod a támaszt akkor be tudod indítani,de ha sebességbe van akkor behúzott kuplungal se.Járómotornál ha beteszed sebességbe és kihajtod a támaszt azonnal le kell álnia.
Hali Ytalimoto vagy mi a faszom a neved te gyökér látszik rajtad h te tipikus SABLONGYEREK VAGY
Nagy arcod az van! más semi ENNYYII vagy ! fogadok még motorod sincs ha mégis van akor azért nincs fent róla kép a gyönyörű kopasz fejed mellet mert biztos lezúztad ugye mert motorozni tudni kell és az ilyen sablongyerekeknek apuci megveszi a motort ,de motorozni azt nem tudnak na csak anyit akartam mondani hogy huzzál vissza a buzik közé ahonan jöttél és sokszor hajoljál le a szapanért! Veled egyébként csak 2 gondom van:
1.hogy amikor születtél anyád picsája mögött nem volt szecskavágóó!
2.nagyon rászoktál a levegőre!
Örülök hogy te se felejtettél el!
köszi!Csak állandóan az a kurva munka ráadásul egyedül maradttam mint szakács és reggeltöl estig nyomom egyedül a hétfőm szabad meg pénteken-kedden kicsit késöbb megyek aztán ennyi!pedig jó lenne megin veletek dumálgatni!Hülyeség lenne szerinted január-február környékén venni motort?Csak azért gondoltam mert talán ilyenkor kicsit olcsobbak!Ha tudsz irj köszi!
megkérdeztem a haverom, van kipuja a jaffához.
Ja ígymár értem csak nemhallottam még ezt a kifejezést...Amugy ha logikusan következtetek akkor rájöhettem volna magamtól is
nem egy fékkulcs tolja szét a pofákat, hanem mindgyá 2
miaz hogy kétkulcsos
Szerelj rá olyan motorféket,mint a buszokon van,hogy elzárja a kipufogót és fékezi a motrot
Hát igen... főleg hogy a jawa fékje igaz hogy kétkulcsos de egy kalap szar, bár ezt nem értem mind1...
jaja jobban néz ki az amit te mutattál.
Demég mindig van mibe belekötni




Akkoris tárcsa kell rá
igen ez így tényleg fasza :)
Nem mondtam az ellenkezőjét..., csak példának hoztam hogy ugyanazt mint ami az előző képen van meg lehet oldani igényesen is
ez kurvajó cucc volt kb. 20éve. Persze még mindíg kurvajó, meg időtálló, meg minden, csak nem véletlen jött a képbe a tárcsafék :D
Itt nem a szépség a lényeg...
láttam már szebb kivitelezést is...
A másik verzió azvolt,hogy behúzatom olyannal ami matt fekete,éjszaka meg foszforeszkál
A csávó behúzta vele az egész fábiát,de aztmondta nemjó mert a kavicsok hama lebaszkodják.Ezér javasolta a karbont,az strapabíróbb
Már van amugy plexim csak fehér és kibaszottul hülyén néz ki
Demár megkaptam a mintát karbonból,azzal lesz behúzva az egész.Gyönyörű lesz
főleg a plexid lesz mocskos :D
De figyeld hogyvan hűtve az első fék
Én az enyémet megse mostam szegény olyan koszos......
Tavasszal kisüt az első naősugár,megmosom,kipolírozom mindenhol hogy ragyogjon,aztán megyek éjszaka végogbaszok minden falun kiló40nel és tiszta szúnyog lesz az egész moci eleje
az enyém is ilyen szép tiszta volt mikor elraktam erre kiderült h rendszám meg minden és most megint tiszta sár moshatom le még1x -5 fokba
Hát ez olyan érdekes, ez inkább csak dísz...
Raktam fel a bikepicsre, igazi, fényképezős képeket