Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem hiszme hogy fekete lesz, szerintem piros lesz, csak azt a 10 kiló rozsdát amíg lecsiszolom
Ha lesz időm, akkor széppen flex barátom segítségét hívom és leflexelem a fölös alkatrészeket, stander heyl meg első lábtartó felfogatása pl nem kell..., a váz hátsó nyúlványa a telófelfogatás után, az sem kell...azt is levágom, és keresztbe viszon kap egy másik csövet, hogy kicsit erősebb legyen, meg még meglátom... meg még elég sokmindent lehet vele csinálni, sárvédőket is kell rá szerkeszteni üvegszálból, tényleg, felpróbálom rá az rg első sárvédőjét, bár kételkedem hogy jól mutatna rajta, az 16"os ez meg 18, de próba cseresznye
Jaja,szétbontás azt kezdheted a vázzal,anno én is csináltam: csiszolás,rozsdamaró,higító,alapozó aztán a 800 Ftos fényes fekete festék,és láss csodát csillog a váz
Hát lesz, na viszont a hátsó féken agyalok, szerintem csak megfordítom azt a kart és a másik oldalon a bowdent valahogy átrakom a másik lyukba, nézzétek meg a képeket hogy miről beszélek, a váltó az pont jó lett megfordítva, bár így berugni nem lehet, de hát ennyi baj legyen
ahogy elnézem,leszmit csinálni rajta
style
rat stlye
Na, ennyit haladtam, nem tudom mennyi súlytól szabadítottam meg a kicsikét, de nekem tetszik, csak fantázia kell hozzá ....
Én ébren vagyok Megkaptam a karbonmintát amivel belesz húzva a ronda fehér plexim
Úgy látom még mindenki alszik, akkor én kinézek a mocihoz és ledobálok róla pár kiló felesleget...
Hát nem tudom, itt az udverban is van hó...
Nálunk minden hó elolvadt és süt a nap
Tényleg szép, jól mutat a havas táj nekem tetszik , és barátnőmtől hazafelé se kellett volánoznom, mert szülei jöttek be bpre úgyhogy kicsit gyorsabban hazaértem, a volánbusz úgyis ment volna vagy 5el ha egyáltalán ment volna ilyen körülmények között....(senki se ment 40nél gyorsabban...)
Hát én utoljára agusztusban motorozotam saját mocival, azóta nincs.... de haver mocijával is 2 hónapja mentem utoljára, nem sokkal jobb időben...
Pálinkás szépjóreggelt mindenkinek
sajátomat kéne mivel rendszámot kapott de ekkora hóban vicces lesz
Milyen motort hozol a szalonból?
Lehet,hogy az oldalsztender kapcsolója vacakol.
Én ma is mentem még 1kört.
Viszont ujraelőjött h gyujtáson üresben nem enged indítozni, vmint csinálnom kéne vele...
"helovín" utáni szombat este azóta tüzérke csak áll és várja a tavaszt mondjuk ha már 10fok fölött lezs picivel felőlem várhatja jön azt kész
Emlékszünk!
Szevasztok! Én meg már az idejét sem tuddom! Assszem kezdek becsavarodni!