Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyerekek a Vetőgép az zöld ,de a Honda az piros!
az se szar mikor törött alkatrészeidből van egy csomó mindenütt. nekem se kutya, deén most elpakoltam azóta nem szedtem elő, de öcsinek a két kawa-töréséből annyi alkatrésza lenne hogy kitapétázza a szobáját..
Szerintem inkább a szobát kellett volna átalakítani
Nálam az egyik falon egy bodomos-kaszás zászló, másikon maiden trooper zászló, szekrényen meg egy slipknot zászló. Több meg sajna nem nagyon fér ki (pedig lenne ötletem hogy mit kéne kirakni...). De a motoros képek azért megvannak
kinek ki?
Baromira ismerős vagy valahonnan.....
Húha és ha láttad volna korábban a szobát.......
Fölötte akela koncert plakát, amit valahol az utcán szerváltam... meg a satöbbi.... :) De leszedegetdem már őket, nem illik be a szoba imázsába....
:) Nekem ott is piri... a sisakom is piros, a csizmim is a kesztyűm is... a rucim, csak azért nem, mert nem is tudom miért
Sziaszitok!
Álljon csak meg a menet! Azért a Bodomos poszteren ott figyel Alexi az ajtón! na nem mintha nekem nem lenne hasonló....
micsoda fess uriember. de mi az a kerités az álladon?
Mivel szinte majdnem mindenki rakott fel magárol egy képet én is rakok fel!
Száguldozó civil vesion:
örülök neki!

nekem is van nem egy piros cuccom, de motorba nekem a sárga dominál...
Én meg R1, vagy sv 1000, zx-r 9 de csak a 2000körüli
minden jó mi piros mert hondááááááááááá
A dtáum picit helytelen.. idei képek...
Nekem igen... Úgy volt, hogy a szobám is full piros lesz! De hát... nem olyan lett, viszont a díszlet odabasz picit
Az a hullám ott a plafonnál, most piros... :) a szoba most no comment színű piros hullámokkal...
Lényeg, hogy jól néz ki... csupán ennyire szeretem a pirosat..
Lehet, de akkor is szeressem
ducatit nem vennék, habár az új 1098as asszem 165 kg körüli és 180 le ával egy karikát megérne... Ferrári, hát ha vennék mellé egy szervízt akkor okéé! bécsbe nincs hangulatom vinni folyamatosan.
A piros nekem se a kedvenc színem.De Ferrarit és Ducatit csak pirosban vennék
nálam a sárga, ami best
én meg nem vennék v2öt
Naja!

Fogtak egy vázat, belepakoltak egy rohadt erős motort, teljesítményt maximalizálták vhol az egekbe. Aztán rádobtak egy idomgarnitúrát, aztán jolvan, úgyis az számít a belül van... Uhh de szépen fogalmaztam... jah és Dreher!

a piros nekem sem tartozik a legjobb színeim közé...
Én ha v2 őt vennék,akkor Factory-t
engem valahogy taszít a piros szín. Még ha Ferrari-t vennék akkor is hanyagolnám a pirosat
Szerintem a VTR-ben az a szép hogy annyira csúnya hogy az már szép kb. semmi formatervezői munka nincs rajta, csak ráraktak egy egyszerű idomot aztán nyomtak bele szögletes lámpákat azt csá
Ez sem rossz moci, de ha választási lehetőség van, akkor piros-fekete
Életem színkombinációja... Imádom