Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

CSáó! És te jössz? Elvileg esni fog, de reménykedek benne hogy legaláb oda vissza utón meg a felvonuláson nem lesz semmi. Most egész jó idő van, csak nem változik át borongóssá! Amúgy én holnap 5-re vagyok sáráváron ha akarod talizhatunk mi is!
nemhiszem:D de aug 11én várpalotára igen :D
Sárvári motorostalálkozóra jössz? Ott meg tudnád mutatni
ügyesen
Kivan a tököd? Azt hogy csinálod?
De ilyet sem láttam még, mondjuk inkább matricázzanak, mint olajjal babráljanak az úton...
biztos másoknak sem tetszett a matrica és rámászott h leszedje:D
Vmi nagy boxer volt furgon... És foltozva volt az autó hátulja!
Dunlop gumi ELADÓ!
d207, d207GP, D208! 110/70 ZR 17!

vagy 95 ös előre és 115 ös Dunlop Slick gumik!

érdeklődni telefonon vagy MSN... 06205140810
hosszú történet de a lényeg hogy be voltam öltözve és a csizmámnak nem csak azt köszönhetem hogy nem törött el a bokám mikor eltrafált az autó, hanem azt is hogy a csizmáról végig kenődött egy gumi-bőrfesték réteg a vázon ami full úgy nézett ki mintha a váz csúnyán összekarcolódott volna (miközben egy karc se lett rajta) ami a kárfelmérésnél elég jól jött ki azonnal TK-ra vették miatta a motort.
Egyébként én zúzódásokkal és egy kicsavarodott vállal megúsztam.
ott van az ülés alatt ! Kata pult van ráirva húzd meg
van egy titkos kapcsoló a motoron ! ha azt felkapcsolod akkor megy csak 120 fölé
130at sima uton 9500nál?:o tyű a tököm kivan enyém sima utón se megy 125 fölé:( de lejtön ment már 140et...
milyen ótó volt?

rendszám?
Láttam egy autót mikor a meki driverében vettem fel a rendelést!

A hátulján egy vizelős srác képe volt matricázva, amit általában a suzuki emblémával szoktak kombinálni....Most nem az volt ott, hanem 3 márkanév, Kawasaki,Honda,Yamaha...

Sajna nem kiabálhattam utána, hogy vmi nem tetszik öreeg?
b@sszameg!


Azért remélem nem lett nagy baj..
húúú lábadnak nem lett baja? vagy ugrottál?
Hát most full sík úton (pl. az 5-ös út BP és KakucsRing között) brutális 130-135-ös tempót tudok vele repeszteni.
Doky, egy autó eltrafált oldalról, úgy törött meg a bringám.
na ha igy haladsz kiakasztod az órát

amúgy te hogy zuztad le a motor oldalát?
És sík úton mennyit ment a géped gyárilag, és mennyit az uj dobbal és légszűrővel?Meg ugye volt neked fogaskerésk csere bere is?
Nekem 130-at ment 9500-as fordulaton, lehet hogy még a 135, esetleg 140-et is megkóstolta volna?
wazzze, ma sebességrekordot döntöttem mármint saját rekordomat. 120-at mentem emelkedőn 5-ben és utána jött egy leejtős szakasz ahol feldobtam 6-ba és 143-145-ig kihuzattam de még nem érte el a piros tartományt a fordszámmutató mikor lassítanom kellett egy autó miatt. Észveszejtő egy tempó