Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyere föl msn-re!
de rendes vagy!

amúgy gondolok mindenre! egyiküknek sincs otthon net

na éjszakai suhanás ... angyon pazar

jó8
aki amúgy jön majd szombaton Böszibe az kezdhet nálam jelentkezni már tudom az útvonalat is szóval már csak össze kellene szedni a csapatot és elmenni arra a felvonulsára
pfff remélem elolvassa
cöfi !

jó ez a nap ! egyiktől jövök másikhoz megyek
hehe sok sikert
.
hol az a videó? nekem lassan menni kell volt csajoshoz feléleszteni a dolgokat....
ja, a fél falu le volt zárva amíg készültek a múvík.
ez most tényleg az a hely ahol forgatták a filmet?
az én szamszungom milyen szarul vett fel hangot
nekem azért nincs olyan közel bár annyira hű de messze sem
majd linkeld be


de amúgy igy nem oylna mint élőben !
ugyanazt felveszed kétfajta kamerával már más az eredmény de azért kivi vok
Doky, csináltam kipuff-hang videót. YouTube-ra mindjá felnyomom és meg lehet hallgatni a vLado-t is.
az már vagány

és mennyiért vetted?
eredetviszga 15
a többi szar még egy 20 as
ez egy 99es lc4 400 smx 2 excel felnivel,talon mart agyakkal,akra dobbal,sm idomokkal.
hali!még 1 kérdés!menyibe kerül az átiratás ha használt motort veszek?
miért ez mi is amúgy?

egy furattól amúgy nem lesz semmi baja
dehogy fúrom,ezen a motorn nem lesz semmi furkálva...ez kuriózum....és milyet megy... huhúúúú
fúrd át úgy ahogy mondtam akkor az életbe nem esik le
ringet most nem tudom...nekem az picit kimarad mert most jön a sizget is aztán ott elég sok lóvé elmegy
jólvan....én megoldom az onboardot...első sárvédőre fényképező szig szalaggal...nem esik le ha nem kerekezek sokat
Hát közúton már nem szívesen motorozok ha tehetem, de Kakucsringen ugyebár minden hétvégén kint vagyok ha szabad a pálya. A kamerázás most picit szünetel mert tegnapelött a Kakucsringen elhagytam a kameratartó-konzol egyik alkatrészét és most esztergáltatnom kell hozzá egy másikat Tomiboy-jal.