Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én maradok a 125 ös hegernél az a biztos
ja meg lehet hozzá kapni 180as polinit...havernak is az van rajta!
meg azért utángyártott cuccok azért vannak hozzá...csak meg kell rendelned!
szerintem ezek mint extra dolgok egy gyári motornak most azt mondom h ezt is megcsinálod meg azt is meglehet csinálni...ez igaz de ez a motor alapból tudja azt!és télleg csak 300 van belőle ezért rágok be nagyon ha valaki teljesen lekopasztja és street fighterezik vele meg szét heggeszti mert ő ezt meg azt akar vele....én az életemre is többre becsülném ha lenne nekem egy!
Ezt a fényezést egy ügyes fényező összehozza. RS blokk az semmi extra,viszont,ha nem Polini akkor 160as hengert,dugót,honnan szerzel,ha tényleg csak 300 darab készült belőle?
Jah az
Limited edition
Bár ennek a 160as hengernek nem tom mi értelme van...
Tiszta Mito Limitalt Edition (vagy h is irják)
már maga az hogy a fényezés amit mondtál....összesen 300at gyártott le belőle az aprilia....gyárilag 160as heger van rajta és ez már Rs blokkal készült ennek az utódja az Rs!
A fényezésen kívűl azon mi egyedi,ami nincs meg egy AF-en vagy RS-en?
Egyszerűen az a tsílus amit képvisel az a magas szintűű teljesítmény és a maga limitált szériája...egyszerűen nekem egy álom motor és az is marad majd ha ezresem is lesz 1szer(ha megélem)nekem az életem a egy sport pro!
Labika mi fogott meg annyira a sport pro-ban? Csak érdekel.
megyek aludni lassan majd holnap elolvasom. Érdekel
meg még ott van rossi agv-je is de azt nem adja pedig virágos és nekem virágos ruha mániám van...van ingem nadrágom rövid gatyám zoknim papucsom meg szinte mindenem de nem adja a virágos agv-t
Nice.
Bocs,leesett
Az nem Vertigo Samurai?
hehe köszi...am a kék az!mert a piros az nem tetszik!
amelyiken a kínai írás van!nem tom a nevét bocsi de am az is ott van!
A fiber pro ból melyik pontosan? A bull dog jól néz ki...
ja meg majd szerez beszerzői áron egy yoshimura dobot...de azt csak majd sokáá!Szoval én nagyon jól járnék mert kapok egy motort ami kimondottan tetszik jóval áron alul egy csomo extrával!
CBR-Girl, én azzal vizsgáztam, mármint Honda Innovával!
LEgalább nem kell azzal foglakozni, hogy lefulladsz-e bármikor is, mert azzal ugyebár nem lehet lefulladni!
Nem rossz motor az, csak nézd a pozitívumait!
igen épp ezért annyira elgondolkoztatóó...meg nekem kimondottan tetszik am a cbr!Am a shox kabát is 39!
jóéjt