Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rocky,majd gurulhatnánk egyet valamikor,ha van kedved...csinálhatnánk vidit
Veled én is szívesen mennék 1 karikát
mondjuk nekem nem kell hozzá sokat motoroznom, mert itt lakom mellette Tigris rulez!
Domec felvettelek msn-re. amugy hétvégén péntektől vasárnapig bogláron leszek majd irj.
jujj ma miet motoroztam elmentünk üvegtigrishez a fejem a képen mindent elárul
szia léri

van it minden és magyar oldal: http://www.arata.hu/
itt van mosható légszűrő betét a gyári papirbetét helyére és csak 2-3 ezer ft több a papirnál.
a pinkmotors.hu ott van 14-es fogaskerék az jobban gyorsul és pályára nagyon komoly kb 500fordulatal töbet pörög majd a motor és kb 3,3liter /100 lesz az átlag fogyasztásod.
ezek vannak gyorsan. a fogaskerék nem drága 1100 ft az első JTF -264 . 14 fogszámú.
röviden enyi. a légszűrő és a fogaskerék fémfékcső alaptuning + kipuf rendszer kompletten.
üdv fyrgi
Ez még nem a végleges ár! kipuff : 40 ezer
Légszűrő : 8 ezer
+ ajándék CBR-es markolat!
mondjatok ojan oldalt ahol tuning cuccok vannak cbr-hez!(pl fémfékcső,mini index stb.) sorry ha nem olvasok vissza!
voltam 12:47 től 15:20 ig egészen pontosan !
lehet holnap is megyek, szombaton viszon biztos
Bösziben
Doky!
Voltál ma Bsözibe?Aztmondtad,hogy jössz.........
márminthogy ma?
lehet lemaradtam

szombaton te jönnél Hajdúböszörménybe a motoros felvonulásra? 15:00 tól lesz
Most értem haza, csak egy mail erejéig kapcsoltam be a gépet, de nem tudtam megállni hogy ne nézzek be. Láttam akkor írtál 1 perce, mondom küldök egy smilét!

De én is fekszek...Joccakát!
ne kezdjük megint Döme:D na mind1 én meek alukálni hnap korán kelek jó8 mindenkinek
azaz igazi:D inkább áztam volna bőrcuccban
nekem is végig dög meleg volt tavaly nyáron persze aznap mik vizsga akk szakadt...
Én meg még dögmelegben... már rám olvadt a bőrcucc
én személy szerint szivesen elmentem volna... minnél elöbb annál jobb...egyébként mik Met csin énis vezettem forgalomba szakadó esőbe... sőt esőben vizsgáztam... sztem egész kellemes:D
Hello mikor mentek és merre? Igaz én nem CBR-es vagyok de nincs messze a BÜKK.
Doky nincs kedved holnap a bükkbe jönni? Megyünk egy páran cbrel. Szólj ha jönnél. Ja és más is jöhet!
oksi,és igen szombaton lesz a vonulás, meg a lényegesebb programok, pl tankcsapda koncert
Akkor ott megejthetjük a talit
Hali!
Természetesen megyek csak még azt nemtom melyik nap... Asszem szombaton lesz a 30km-es vonulás... De még majd megírom én mikor megyek!
Üdv