Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a Sárvár ahoyg nézem kicsit messze van!
amúgy én a Hajduböszörményiről akartam vmi lineket
és mennyi ez pénzügyileg? mert aról nem láttam semmit
Hello! Sárvári motorstalira jössz? Mert én elvileg megyek 2 haverrala jelenlegi álláspont szerint. A többit meglátjuk mi lesz belőle!
vmi infót hol találni róla?
De ha jól emléxem zolinak hívják....
Amúgy ezt főként attól a piros mitós sráctól kérdem aki a pncsi ring közeléáben lakik de a nevét már elfelejtettem! Mert őt lehet érdekelné.
Engem lehet érdekel, programokról tudnál dobni egy linket, vagy valami tájékoztatást tudnál adni?
böszörmény még közel is van de motor nélkül nehéz lenne menni.
Akkor már én is mondom,hogy 3-5 Motorostali Hajdúböszörmény-ben(Debrecentől 20 km-re)
Esetleg valaki?
Hát én nem hiszem h meek, mert 300km körül lenne az út... De még megálmdoom...
Már feltettem a kérdést, de nemn volt nagy az érdeklődés! Ki jön augusztus 3-tól-5-ig A SÁRVÁRI motorostalira?
jó melózást
Akkor jóó!

Mingyááá meheteeek dóódozni... grrr
Azéé mondom, gumi kérdése!
nem meek vele msot sehova
azért csak óvatosan mert nagyon csúszik a CBR gumija
nemis tudtam az ien ööö h fogalmazzam na mind1...
Fogod kidobod a segged a motor mellé, al ábadat hátrébbteszed a lábtartón és meg is oldottad, csak a gumma birja...
500 ccm 45 Le, asszem több nem is kell, ez elmond mindent.

Az enyém 600 ccm 100 Le ....
Sziasztok!
Valamiért a napokba nem hozta be a nem a sportmotor.hu-t! Tegnap megkergettem a kicsikét, és megdöbbentően jól ment! 130km/h 9500-as fordulatnál! Szóval nagyon kicsit még ment is volna oylan 135-ig ha szarrápörgetem, de ugye én vigyázok rá De azt mpondjátok meg nekem, hogy a fenébe tudjátok így dönteni ezt a motor mint ezeken a vidiken?És hogy teszitek le a térdeteket?Mert a bűrruha nem enged valami sokat!Segítsetek please!
150ig csak?
Hmmm.. ki tudja, az a régi sr vitte a 100at majdnem...

A korlátlant gs 500al csináltam, és tetszett, habár gyengus picit, de 150ig teljesen korrekt...