Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az jó, hogyha holnap lesz vizsgád mert nekem is Nekem B-kategóriás lesz. Remélem sikerül, ha meg nem, befizetem a pótvizsgadíjat, aztán motorozok úgy ahogy eddig
fepi vegyél fel msn-en!
Hát ma én vezettem Nem igazán volt vicces... nem gyengén szétáztam... durca volt...
mennyiért adod?
ma nem tudtam vezetni a rox idő miatt!remélem holnap meg holanpután jó idő lex és letudom vezetni azt a 4 órát!
én is !amig kiküldik addig meg motorokat nézegetek!de cbr-t akarok venni!max 1 hét és a kezembe lex!
Száguldozó!
Engem leht érdekelne a dob!
blizzard_@freemail.hu
Írj e.mailt,hogy és mennyért adnád el!
Köszi
Ezért jó falun lakni Én egyből mehetek utána az okmányirodára, még időpont sem kell, utána pedig 4-5 nap míg kiküldik...
hát nekem a kismotoros kártyám megjött 1 hét alatt!
fegyél fel msn-en! andrisboy5@citromail.hu
másfél hete volt a vizsgáém, de még a papírt sem tudtam leadni az önkormáényzatnál
eleve 4 vag több napo míg lehet menni a közlekedési akármihez érte, utána 2-4 hét míg kijön..
MEgpróbálok
csak legyél nyugott!és akkor nem lex gon!
Nekem meg holnap lesz forgalmi vizsga Félek... nem kicsit, nagyon....
csütörtökön városi vizsga A1 ből!JEEEE!jövőhéten meg szerintem motorvásárlás!:D
engem 250hez érdekelne dob..
Ősszel vagy jövő tavaszal eladó lessz a dobom ha érdekel valakit hozzá a sportlégszűrő stb!
jó neked cbr125girl, merthogy nekünk akármilyen szakadó eső volt, akkor is kellett motorozni az oktatáson. emlékszem, odaadta az oktatósrác a szakadt xxl-es esőgatyáját, amin persze csurgott be a víz, mikor leszálltam a motorról ugy néztem ki mint aki körbehugyozta magát ráadásul tényleg veszélyes menni, de tudom, izgi is..
MSN en megkaptad amit irtam?
én csak a felvonulsára megyek akár egyedül is de sztem jön velem egy két CBR es
meg én holnap is megyek Böszörménybe
Szerintem elégkívánatos..............Aki jön az feltétlen szoljo,mert akkor egy talit csinálunk....mint persze CBR-esek
Amit megadtam linket annak tetején van egy olyan,hogy belépés!
Ott több mindent megtudhatok az én kis városkámról...ami nem is olyan kicsi!
Nah Hy!
Itt a link Hajdúböszörményi Mocitalálkáról! http://hbmotor.tvn.hu/
Szártvendég: Hidi Miki
ja bocs,aszittem a sárváriról,nem néztem az elozményt