Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a hosszú elnyujtott jobbos visszafelé hosszú elnyujtott balos...de nem kell hosszú kanyar ahoz hogy lábtartózz
Mármint nem azt mondom h jobbra nem lehet, csak nekem (meg úgy látom másoknak is) balra jobban megy... Szal na érted a lényeget
Én azóta miótta szaéagkorlátnak támasztottam egy balosban az apriliát nem merem úgy dönteni. Mert ugye ha jobbos a kanyar még át lehet sodródni a szembe sávba ha nem jön autó. De a balosban csak a por van és rögtön csúszik a motor.
Ja, ismerem.
Jó! akkor mondom úgy, hogy itt nálunk falun, ahol szerpentin csak álom, itt nem van olyan, hogy hosszú jobbos. Ez itt a városi dzsungel. Van olyan h jobbra kanyarodsz és van olyan, hogy balra. Bár nemrég tényleg találtam egy elnyújott jobbost. Oda is járkálok általában.
a mester apriliaaf1em így ismerős lehet a forumról,esetleg az adatlapomon megnézheted (fehér af1 sp)
KijazazAttila?
véleményem szerint marha nagyot hosszú gyors jobbos is van... és belehet gyakorolni a jobbra döntést...legjobb példa erre Attila
Nálunk ez a szöveg már olyan mint a "nemmáté" stb.
itt sportmotoron? mert ha igen itt pedig szinte mindent láttam
na pill, megkeresem
ezekszerint nem bocs
Nemismered a videót?
Hülyeséget írtam? Nem érzem a hangsúlyt sorry.
gyöngyösön?:D ez nemott volt:D
Eszméletelne mi folyik itt Gyöngyösön
ez értelmes magyarázat...egyébbként van erre vmi tudományos magyarázat is
Thanks
énis néztem....
grat:) én holnap kezdem a rutint
crossozzatok egy kicsit...akkor mind2felé megtanultok dönteni és powerslideolni...mert muszáj