Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mindenképp repsolosat akarok!De attól félek hogy nem lett jó bejáratva és akkor megszívom!
nézzél már utánn a robogó szúrja neki 110
akkor vegyél eggyet és húzzad neki, de én már nem akarok senkinek sem bizonygatni, ha kiváncsi vagy a motorra vegyél én is megtettem
gyengébb mi t a cbr, meg nehezebb is reális a 110 lenne! A 150-160 már nagyonkamú!
két dolog van ! az óra is csal kicsit meg te is túlzol ! a gyári adat a CBR nél is 120 ! többet csak hátszéllelmegy és jó nagy türelemmel
cöcöcö.. nincs az 160 egészbiztos.. ahhoz szük 30 ló beztos kell..
úgy 150-160 körül, de ahhoz képest hogy a KYMCO AGILITY 125. robogó Végsebesség : 110km/h

keveslem
simán vegyél régebbit. egy ilyen motor sosem hullik szét úgysenem..
belinkeled?
Ja a gyárban lehe, de azért biztos ami miztos!
Azt a végsebességet eléggé fúrcsállom a gyári adatok alapján... Az számba mennyi?120 km/h-140?
szerintem hasznlttal jobban jársz- hacsak a sajátomra gondolok. 2005ös és 3500 km van benne, és makulátlan állapotban. olcsóbb, és az uj motoron mindig csak veszteni fogsz.
és igen ez itt a reklám helye, uzgyhogy mindenkitöl elnézést kérek D:D akit zavar hogy hirdetem (én is) a mocit. :D:D
hal lene 1 kérdésem!Szerintetek vegyek 1 ujj 06" os cbr-t vagy vegyek 1 használtat kevés km-el?
nem kell azt járatni ! már a gyárban megtették ! verjed neki eccsém
ezek a Kymcok meg Hyosungok meg mittom én mik még szerintem elég kiforratlanok és nem sok mindent tettek le eddig az asztalra szóval én nemigen vennék ilyeneket ! De egy próbát megér ! Ha vkinek sok pénze van vegye meg max lecserélni ..
Hát az enyém még igencsak bejáratós, így nem igen hajszolom, de a szomszédhavernak 3 hónapos és az első két fokozatnál egy kicsit leamarad a cbr-től de 3-ban kapkodja már a lábát, mikor cbr 6-ban igen csak úgy tűnik elhúz de nem

Végeredmény!
Gyorsulás: CBR
Végsebesség: Kymco
Kényelem: haver szerint Kymco
Megbízhatóság az itt leírtak alapján, meg amit olvasgattam: Kymko=ratyi
Szépség: relatív kinek mi a szép..nekem a Kymco jobban bejön...
akárhogy 40 fok van ne motorozzatok rövidgatyóban!

én megtettem és bement vmi élőlény a gatyómba és megcsipte a combosom! úgy fel van dagadva mint a k*** élet !
Hello!
Cbr előtt én is ezt a csodajárgányt néztem! Az ára angyon teccet, meg kinézetre a motor se rossz! De végülis egy cbr 125 06-os 0km-es lett a szívem csücske Ennek több oka is volt/van :
A kymconak nem volt a környéken egy normális állandó boltja ahol fél évnél tovább székeltek volna. A másik meg hogy a megyébe szervíze se volt. A harmadik meg hogy használt motort nem számoltak be!
Így lett a cbr! Ami olcsóbb is volt! Mert a kymco 599 000-es árához még jött volna a regadó is! A cbr meg 690-ből meglett vagy talán olcsóbban, már nem,tudompontosan! És ezért az áráért kaptam egy jó motort, megfelelő szervízhátérrel és a robogómat is beszámolták.
Amúgy hogy megy ez a quannon? Mert nehezebb mint a cbr, gyengébb is, és csak 5 sebesség van rajta... kiváncsi lennék mit tud!
Tegnap leért a középstandarem körforgalomban
(ügyes vagyok ugye? )
de azér köszi,

akár hogy is nézegetem mindegyiknek vannak jó tulajdonságai és rsszak..., hát nehéz döntés nehéz bizony
na bye all később re emntem rendszámtáblát keresni szorítsatok
kösz inkább nem
vegyé" egy ijjjen játékmotort ami nekem van. kis gyenge szar, de városban vicces.
Jól van zsír!

Apám átveszi tőlem, hála Istennek...

Akkor még gondolkodok milyet vagyek, nem szeretnék belefutni még egy ilyenbe...