Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem fikáztam ugyh nemtom mértkell itt bunkónak lenni egyébként meg annyira semmi értelme az egésznek mert ha neked az tetszik akk menj azzal és szard le h mások mit gondolnak... és sztem nagyon szar amikor motorosok baszogatják a másikat... hol az összetartás? erről ennyit.... na peace
Robesszal is tudsz olyat zakózni, hogy ajálhatják a dolgokat, de ilyenről ne is beszéljünk, ne fessük az ördögöt a falra...
akkor már senkinek
Barátkozzál te a gondolattal, hogy az 1000-s motoroddal amikor esel egy nagyot hány embernek tudod felajánlani szerveidet
barákozzá a gondolattal, hogy míg nincs egy turbós gixer1000-ed addig mindig lesz aki fikázni fog.
Itt fikázzátok a motor-t meg minden, hát akkor eladom max kipótolom és akkor veszek egy CBR-t ha ez így megfelel
szép ez a kymco, nem ártana csinálni egy összehasonlítást vele meg a cbr-rel. Ahogy nézegetem a kerekek nagyon hasonlítanak méretben meg alakban az nsr-ekéhez, vagy rosszul gondolom?
fiatalság-bolondság..
hát lemaradtam nemértek semmit:D szóval most az elöbb még itt dícsérted h mien jó meg minden akk ez most mi h eladó? lehet h hülye vok de nemértelek...
Jó van akkor van egy 2 hetes eladó Kymco Quannon 125 motorom 550000 Ft ha érdekel valakit az írjon
remélem nem kell heteket várnom mert abba beleőrülök!
amíg kitolják . passz
attol függ.. ha beész egy talicskányi lóvéval, és van összerakott raktáron, akkor aznap, ha hitel, meg dobozbol dobják össze hetek is lehet..
de korl-t írtál...más a kettő
de jól tudod
arra meek nagy A ra!
hallod, két év a1-el lehet nagy A is... nemjoltudom?
amugy ha üzletből hozom ki a cbr-t mennyi időt kell rá várnom?
ez.
és mondta az oktatóm hogy 2 év múlva meg a korl. 25 lex!
nekem 60 volt az a1-es!
nekem a korlátozott volt anno ollyan 70 asszem. most a kiegészítő meg 33.
ez kiba jól nézz ki ez a kimco?
hát addig nem akartam venni mocit hogy rettegjek a rendőröktől!meg nam akartam 50-es motorra kiadni chast!amugy akinek van a1 es jogsia mennyibe volt neki
náájsz. 16 lennék, lefosnám a bokám egy ijjenér..