Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kakucson...dabasnááál
amúgy ez a Kakucs ring merre van? miylen megye? mert lehet megint visszatérek a CBR hez és akkor kimennék megnézném azt a pályát én is ! most nincs pénzem arra hogy egy nagyot tankoljak !
Carl jóarc,szereti az ótókat:--rossz ember nem lehet
ja persze ez éjfélkor volt mert akkor "csak" 27 fok van és azt még ki lehet birni valahogy
Toseland kicsit oltotta a srácot
hát ami nálad pálya az nálam erdő volt szóval tudom!
10 perc után kiizadtam magamból az összes vizet és elmentem keresni egy kutat hogy igyak arról nem is beszélve hogy fájt a lábam, derekam és főleg a kezem!
Carl Fogarty jövőre jön a GPbe asszem MVvel azt csiripelik a madárkák
Nem tudom hogy pályáztál-e már motorral, de ugyanez a szitu!
Diszkáveri csenölt nézzétek! SBK
a gokart birja még kifárasztani az embert ! főleg ilyen melegben! nemrég voltam én is és 15 perc után ugy szálltam ki mint akit elkapott valami nagy eső
Ma már nem volt olyan vészes. Mostmár a kabátomat is összehúztam menet közben.
jó lett volna 50fokban
Nix, hogy csessze meg. Most van az a 24 órás gokart bénázás Pedig jó lett volna nyaralás elött menni egyet. Dehát ezvan... majd a jövőhéten
holnap van kakucs?
megfontolandó ááá nagyon bika lenne tőle
bazz ezt ma láttam a praktikerbe naon komoly
Oda is való! Vehh! Ja meg a sarkamat e csiszolom mert nem is repedezik tehát messziről elkerülön a Ratyikert.
Z3! Nem kell a sárkányodra karbonkevlárszénüvegszál erősítésű Stage 5 tuning titán-nikkel űrtechnológiás rugóval szerelt teljesítménynövelő - fogysztáscsökkentő féklámpaszimmering?
Praktiker reklámújságban találtam a sarokcsiszolók és a kertitörpék között
Ott a lényeg a piros keretben! 0Ft! Ennyit ér.
Az s51-es(a legygyakoribb) 3,7
Ha már a choppereknél tartunk. Lessétek meg ezt a gyöngyszemet!
...leszűrtem... amígy ők szűrték befele a piát.
Én pedig rájöttem,hogy a chopperesek talppal tolják a szelet. Nos... Ha a csizmájuk talpát áramvonalasítjuk, nyerhetnének egykét km/h végsebességet. Földön járáshoz meg úgyis mindegy nekik, mert ahogy a motorostalikon lesűrtem, mindíg gömbölyű a talpuk a több rekesz sörtől
gondolkodtam tuning gáz markolaton de az már nagyon bivaj lenne +20pacit nem bittos hogy elbirna a váz