Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van olyan h 11kw-s és ebbe power sincs
a fojtás kivétel hozátartozik a motor megvásárlásához...
11kw-s rs? és ezt elhitte a haverod? akko vegyen inkább cbr-t
Miért hazudnának mind? Jó lehet nem 40Le hanem csak 35...
jóhogy...azért hogy vezethető legy a1 es jogsival....amugy 30 körül van..
Hazudik mind!
CBR-t vegyen.
Eladó egy kitűnő álapotú honda cbr 125 r típusú motorkerékpár!
Rendszámos,szervízkönyv,garanciális,törzsköny
v,forgalmi,szerszámkészlet,sérülésmentes!
Garantált kilométer,ellenőrizhető!
A1-el vezethető!
gyári állapotú!
irányárár:590000ft
Autó vásárlás miatt válok meg tőle!
SŰRGŐS az árban biztosan megegyezünk!

06-20-391-9664
folytva annyi, de a nem folytott változat 30 Le
hali egyik haverom nem tudja hogy milyen mocit vegyen cbr vagy rs? eddig ugy néz ki cbr lesz mert az rs is csak 11kw és még a hangja is szar.... de itt az rs topickban 40 lóerőt mondanak az rs-re pedig csak 11kw és az csak 15 ló http://cgi.ebay.de/aprilia-rs-...
Helló!

Nem-nem! Miért nem rendelsz?!
RepsolRacing a plexit nem adod el rola?
- nem tudok mit írni ezért összefoglaltam a topic alapelvét
jah elfogadtam de nemtudtam kiaz megakartam kérdezni csak nem volt fent a személy:D dek akkor tevagy:D
nem hiszed?majd megtod....én ugy imádom...am felvettelek msnen ha nem probléma...ha igen akkor ne igazold vissza...na télleg jóccakát pusziii sziaaa
jaj nagyon "édes" lehet:D a gyilkos:D jó8
nyugi meglesz csak legyen motor
De tudna csak ez olyan pók h ugy van vele h ha elmegy akkor majd jön ugyis másik de ha h jönne másik mikor egy terráriumban van? de am tud vadászni mert mikor bedobok egy szöcskét még le se ár már ugrik rá nagyon cukker imádom....na télleg mek jóéjt mindenkinek...pááá
karcag az itt van nem messze kakucsringre majd lenézhetnél...úgy több legyet csapnál egycsapásra persze nem a póknak
nem tudna vadászni?há" milyen pók ez?
akkor az lesz az Na mind1 majd ugyis meglesz nemsoká a cbr szeptemberben meg visszakapom a jogsim és akkor kezdem a 125ös és ha meglesz a jogsi(még októberben) akkor meglátoigatok ugyis mindne fórumozót majd akkor ellátogatok hozzád is és viszem Zeuszt is ! Na én léptem mert holnap is a változatosság kedvéért meló!Jóéjrt Puszi!Szia
És sziasztok mindenki!
igen az lehet emr olyan van