Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a régi rg-re gondoltam
rgv-500.com Itt vannak elég jó képek róla.
leért rendesen a lábtartó
hihetetlen amúgy hogy ilyen kis gumi van rajta és mégis nagyon jól lehet döntögetni
4t, megy hidrogénnel, én meg hidrogénfejlesztőt akarok csinálni ami meghajtja valós időben.
tzr 125 fórumba ezt a kijelentésed, hogy érted, hogy "mondjuk jó lenne hidrogénkisérletekre" vdani a kis cbr?
Ezek szépek, szerencsére magyarországra nem igazán kerültek, max pár darab, itthon ritka nagyon, még nem láttam, németeknél meg szép állapotban vannak, nem raknak bele kisiparos dugót, nem járnak vele arol 2t vel , stb...
Találtam már, a www.mobile.de oldalon kettőt is
Katt nevemre, és ott a videóknál rg 500
Valaki mutatna nekem képet erről a híres rg 500-ról?? Most nézelődtem, hogy van-e eladó de nem találtam, aztán még nem is láttam ilyet, vagy legalábbis nem emlékszek rá.
azt pofáztam a foggyos fejednek hogy autópályán biztos otthagynád a Prgasot de városban nem!!!! tudod városban vannak lámpák meg kanyarok is
hogy egy ember hogy lehet ilyen hülye????
te nagyon hülye vagy!!! van egy RS ed és azt hiszed az az isten

KELJ MÁR FEL TE IDIÓTA
Nem vita, mert nem bocsát ki annyi károsanyagot, ez tévhit, sok van forgalomban, úgyanarról a motorról beszélünk, hidd el, ismerem, haver ns400a is forgalomban van, sőt van neki 2 db is
Félek nem ugyanarrol a motorról beszélünk.
Amiröl én beszélek az Suzuki RG500 Gamma legendás gyorsasági motor.
Én ugy tudom hogy eu unios országokban már nem vizsgáztatják le a magas károsanyag kibocsájtása miatt közutra.
Persze lehet én tudom rosszul,ebböl most ne csináljunk itt vitát,ne hozzuk a topic mostani szinvonalát
Dehogynem lehet, 750est is lehet, és nem megy gyorsabban az 500as sokkal, viszont gyorsulásban...
RG500? Ha a Suzuki RG500ra gondolsz az azért egy pöttyet jobban megy :)
Nekem RGV250-em volt,az vitte a 200-at!
De ha jol emlékszem akkor az álommotorod csak álom marad.
Europában nem igazán lehet közuton 500as 2ütemüt használni
Na jo,de az ilyen műsor inkább elveszi az étvágyat!
Vagy fogyózol?
Végülis igen
Más célra valók, speed gyors, nagyon fekszik kanyarvóban, enduró meg akárhol elmegy, de lassú(engem nem érdekel, nem akarok én száguldani, speedből az álom rg 500, ami kb 220at megy, az bőven elég )
Tök felesleges hasonlítgatni endurót speed motorhoz.
Városban gondolta, nem gyors kanyarokban, ott vége az endurónak, szűk városi kanyarokban viszont enduró győz, de speed nem is oda való, de mondjuk akkor is vicces vele menni , akárhol
Legalább műsoros vacsim van :]]]]
pl euroringen 1 lesz a sikán előtt, egy a célegyenes után:D
lámpa
mostantól uj versenyfajta lesz ahol speed és enduro gépek indulnak. az lesz az eltérés h az egyes szakszokon közlekedési lámpák lesznek:)
kanyarban? ne nevettessed már ki magad ennyire:)
veszek rá mérget és meg is etetem veled mert legyorsulja!!!!!!!!