Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már bocsi de mit nem tud a motorjával??
Hol van ez a motorosbolt? Számot tudsz adni? Enyiért engem is érdekelne.Ja és gondolom ez plexi nélkül van.Vagy tévedek?
Tyt hogy megy az új rs? Végbe mennyit megy?
nyugi Bencce, tudod az emberi hülyeség határokat nem ismer.
Szegény nem tud mással felvágni itt a fórumon. bár megértem.. a motorjával nem tud
gratulálok! anyádat is szereted mégsem hívod be...
jól van rögzítsétek beteg perverz állatok.. saját magatokat csodáljátok reszelésnél.. hihetetlen komoyan...
mesélj mire vagyok irigy? neh azt mond h a motorodra!
vagy esetleg arra h motoron dugtál? az iyen sztorik nyilvános meséléséből azt hittem kinőnek gyorsan az emberek.... magánélet durván... dehát mondom, mindenki ugy és oyan történeteket mesél a bnőjéről amiyeneket akar.
Csináltatni lehet ennyiért akármit
próbálnál meg az enyémre ennyiért fejidomot meg idomokat szerezni... akárhonnan
huhaj pár óra és kezdődik a 2. féév
lehet aludni kéne
hát ha elmész a gyárba és kérsz akkro ott tuti annyit kérnek el érte, de egyik motorosboltba bementem megkérdeztem mennyi lenne, telefonáltak és mondták 2 perc múlva hogy 22.000 a fejidom.
előtte voltam honda szalonba ahol a te áradat mondták 60.000
Persze a gyári az annyi, de ki az a hülye aki a gyárit veszi meg?
hát ezen a motoron sokat kéne dolgozni hogy télleg jó legyen meg drága lenne meg ne mond már hogy olyan olcsó mert nekem 70 a fejidom + 30 a plexi és még festenem kell szóval ne nézz hülyének
Március-április környékén... Már alig várom
hát zolesz jól összetörhetted azt a szegény motort!!!!
oksa repsol!! remélem jó idő lesz!! lejössz te is meg arni is és meglesz a CBR es trió
De amúgy annak a motornak az első futóműve nem gyári, meg a kormány se gyári Az valami nsr-é.
nemtudom milyen kormány, így vettem, de valami honda kormány :)
milyen 200k-ról beszélsz???
csak egy fejidom kell rá, a többi idom megvan. már utána is néztem újonnan matricázva színre fújva 22.000Ft a fejidom! még egy oldalfelső idom kell rá az meg 8500Ft. amúgy meg vagy 3300km vagy 4300km van benne, msot fejből nemtudom.
hát ha jó idő lessz akkor felmegyünk szerintem de még nem tudom mi fog közbejönni állítólag hétvégén jó idő lessz hát passz majd meglátom
Fogalmam sincs. De valameik nap biztos megyek mert venni akarok tanktáskát . De ha jó idő lessz akkor hétvégén is biztos megyek. Tegnap például 3szor voltam
most 7végén nem jösztök nyiregyre???
hát hogy nem láttalak titeket??? egész hétvégén motorosokat kerestem de csak robógósokat találtam a városban

sirály a hangja mi???
azt a pufót még anno a haveromék készittették valakivel
Igen azzal voltam! Én mentem elől és utánnam jött a haverom a csajával. Amúgy milyen kipufogó van a mocidon mert elég jó hangja volt?
ja értem mikor veszed meg a CBR-t??
Tanulgatom Óvónéni leszek szóval muszáj