Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ROSSI
Sziasztok!
Nem tudnátok megmondani hogy ki lesz a Yamaha új szponzora? Érdekelne.
Köszi! Üdv: bazsy
nem tom ide is beirom inkább:P van egy elado cbr 125r em piros-szürke tökéletes álapotba van megnézhető pesten ha kell valakinek 550e körül szeretném eladni 2006.4.28.-án vettem!!! szóval még szinte ujjj
én szombaton megyek majd ma angolom van
évne=évbe
valaki véletlenül nem jön le kb egy ucsót motorozni évbe az évne ??????
Jaja röviden ezt akartam írni
Amúgy nem tudom emnnyire emlékeztek a 2001-es katalán futamra. Akkor még az 500-asokkal mentek. Rossi mingyárt az elsö kanyarban ütközött valakivel, de nem esett el csak visszaesett a 14. helyre. És úgy lett elsö a végén hogy Capirossit és Biaggit is leelözte, pedig öket nem is akadályozták egész verseny alatt. Beszarás hogy mit tud az arc, és mindegy hogy milyen motoron ül. Nem is volt másvalaki aki azóta ilyet csinált
2006os MotoGP szezon összefoglalva: /szerintem/
-yamaha bénázott
-Rossi megmutatta hogy benne még mindig lángol a tűz /inkább mágja/
-Haydennek mákja volt
-ROSSI A KIRÁLY!!!
És még a kiesésekkel együtt is nyerhetett volna.
Ő a király és kész.
2005-ben Rossi megnyerte a Yamahával a vb-t úgy hogy a Hondához képest sehol sem volt a csapat. Most meg azért vesztette el mert néhányszor tönkrement alatta a motor, meg esett esöben, különben meg mindig az elsö helyeken végzett úgy hogy a rajtnál visszacsúszott 5-6 helyet. A Pedrosa meg Hayden csak annyira voltak jók, hogy az elején általában jól elkapták a rajtot, és tartották azt a poziciót, én nag mutatványokat meg elözéseket nem láttam tölük.
nyiregyegyen teremcross jó lessz már
Akkor is rossi a legnagyobb ember 2 keréken egyenlőre!! Leet majd elsz nála nagyobb tehetség de egyenlőre nincs rossi a legjobb. De amuyg nem vagyok Rossi fun de csak ő a legnagyobb
Ott repül a kis baross
minden tiszteletem a fotósnak szépen elkapta csízz ott repül a kismadár najó,nem vicces
én nem Cameles vagyok hanem yamahás Rossi???Na ezaz
ja és Barros-nak se jött be a Camel
Háááát... ŐŐŐ... izé... nem is tudom és asszem Rossi se egyszer lett bajnok Repsol színekben. Jövőre pedig a Pedrosa lesz a világbajnok szintén repsol-ban. Szal akkor most számoljuk össze a Camel vb címeit!
10év alatt hányszor szerzett VB címet?
A Camel a vesztes (Biaggi-nak se jött be egyébként ) a Repsol pedig a nyertes hisz jövőre egy ilyen színű motor orrán lesz az egyes rajtszám
na akko melyik a vesztes szín?nem érted mit akarok mondani.na mind1
Szerintem az jelent valamit, hogy a Hondán a Repsol szín már vagy 10 éve díszeleg (nyerő összeállításon ne változtass! ), viszont a gyári Yamahákon szinte évente új szponzor fényezése virít... a változatosság kedvéért jövőre is új szponzor lesz.
Idén nem ment nekik
Upppsszzzzz sorry , teljesen kiment a fejemből hogy a TZR is Yamaha Nem rossz a Yamaha, csak a motoGP-ben nem megy nekik.
Egyébként abba igazad van h a Camel fényezés undorító