Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No további jo éjt!

Mentem tente!
Szivemböl szoltál!

Köszönöm!Igen fogok szervezni!Csak nem valoszinü hogy nyilvánosat!És inkább ritkábban(havonta,és nem hetente).Inkább telefonálok azoknak,akikre biztos számithatok,és ha kimondják ott lesznek,arra mérget vehetek!Tudod kikröl beszélek!
Milkának azzal van problémája, hogy sokaknak csak a szája jár: ígérgetik, hogy jönnek--- erre milka megszervez telefonál lényeg, hogy mindent megtesz az ügy sikeressége érdekében, utána ha előleget vagy bármit le kéne tenni az asztalra hirtelen sokan eltűnnek különböző indokkal és az egész borul (tisztelet a kivételnek). Ezért nem csoda ha elmegy a kedve az egésztől!

De remélem ennek ellenére továbbra is szervezel túrákat, gurulásokat. Mi amin lehet és tudunk ott leszünk.
Köszönöm hizelgö szavaid!Jolesik!
De tényleg!
Akkor tudod miröl beszélek!Egyszerüen belefáradtam!Kell egy kis idö,hogy átgondoljam!
"Sajna " én szerveztem és én is vezettem, a második nap közepéig onnantól rábiztam a cimborámra a "csordát" mivel egy kicsit motorozni is szerettem volna - az élen viszont ezt nem engedheti meg magának az ember!
Hidd el 32 (ebből csak 21 en voltak motorral) embenek szállás- minél olcsóbban , mindenkinek megfeleljen, szép környezetben, leszervezni ,mindezt egy kis faluban, na meg a jóidőt De ezt te jobban ismered....
Nekem 2 évembe telt a kis "klubbunkban" mire el tudtam mozdítani az emberkéket a "céltalan" motorozástól. Most ezt a "válság" 2-3 hónap alatt lerombolta.....
Nem magamra gondoltam a szervezés átvételével ( nekem elég volt az elmult 2 év itthon.. )de szerintem te eddig is jól csináltad - kár lenne feladni.....(mint én még a motorozást is) .Inkább jobban "nógasd" az arra hajlamos embereket- hátha jobban mennek a dolgok!
Dehogy haragszom!

Inkább ugy mondanám csalodott vagyok!Igen irta egy XX-es(aki tavaly se jött el,pedig feliratkozott),de oszt eltünt!
Nem azzal van a gond,hogy szerveznem kell,mert szivesen csinálom(csináltam).Engem a feleslegesség idegesit!De nagyon!
Azt látom a képen hogy sokan voltatok!De te vezetted öket,vagy csak részt vettél?Mert nem mindegy!Meg aztán tavaly,meg tavaly elött,szinte minden hétvégén gurultunk!Azért az nem semmi összeszervezni,meg levezényelni!Nem csak évi egy-két gurulást!
Az osztrák büntinek meg semmi köze ehez!Már régebb ota(2-3 honapja) beszéd téma ez a társaságban,baráti körben!
De ha más szeretné szervezni a turákat,ám legyen!
A "leányálomról" van nekem is "némi" fogalmam.
Bár a képek tavalyiak - mint írtam az idei év kimaradt:..!
Mint mondtam én nem neheztelek a "telefonos" túrákért.Ez mindenki szive joga. Nem is akarok tovább vitázni ezen és máson sem. Csak úgy veszem észre, hogy a hétvégi "büntetés" óta egy kicsit borsos a hangulatod. Ezt is megértem, sőt belegondolva én azt sem tudnám mit csinálnék , ha egy 2-3 napos túra árával húznának le.
De ha neked túl nyűgös a szervezés, add át valaki másnak ( meg ne haragudj érte- ez csak tipp)ha jólemlékszem valaki akarta már szervezni a talit!?
Ja amugy szépjonapot mindenkinek!
Én nem neked,illetve nem csak neked szántam a mondani valomat,ahogy nem csak az XX-turárol beszéltem,hanem ugy általánosságban!
És igen vannak olyan gurulások,amik "telefonosak",ugy is mondhatnánk (háttérben zajlanak).De engettessék már meg nekem,hogy néha a közeli barátaimmal legyek egy kicsit!És énis ki tudjak kapcsolodni,és nem másik 20-30 motor,motoros igényének megfelelni!El kell egyszer egy ilyen csapatot vezetni egész nap,és akkor rájössz,hogy nem leányálom!
Az anyagi részét én is érzem!Ezért probáltam az XX-turát minimál verzioban lebonyolittani!De ugy látom ez se jo!Söt a hosszu hétvégés legyünk együtt-re se jött nagy jelentkezés!Akkor miért is törjem magam?
Persze!

Teljesen igazad van,én se vagyok ez alol kivétel!Épp ezért probálkoztam az XX-tura helyszion változtatásával is!Hátha igy könnyebb lessz!De ahelyett hogy azt kaptam volna(köszi hogy utánna jártál),számszaki javitás lett az eredménye!
Viszont azt nehezményezem,hogy forumon,telefonba,szoban stb. álandoan kapom a kérdéseket mikor lessz XX-tura,mikor gurulunk,mikor táborozunk,stb.És amikor megszervezem utánna járok,akkor semmi!Illetve az a pár ember,akikkel amugy is beszélek,találkozok,azok feliratkoznak!Na kérdem én,akkor minek üljek orákat a gép elött,és töltsem az idömet szervezkedéssel?Van nekem jobb dolgom is!
Biztos lessz olyan amit felirok majd,de egyenlöre hanyagolom a dolgot!
Jóóó napot Mindenkinek!
Hali!
Én nem csezsegetésnek szántam a dolgot!
Csupán "jeleztem" a saját véleményemet - de szerintem ezekután ezt sem fogom tennei!
És ne vedd sértésnek de ha jóltudom most is vannak-voltak olyan gurulásaid amelyek nem publikusak vagy csak" meghívásos"-ak.Nem neheztelek ezért- ez mindenkinek saját magánügye ki -mikor és kivel megy el motorozni.
Joci-King-nek igaza van . itt vidéken mégjobban érezhető a "tönk széle". Nem jókedvemben árulom én sem a motorom. Az idén 800 Km-et sikerült belehajtani .Próbáltam volna egy rövidebb 1-2 naposra elmenni( Rijekára gyúrtam mióta tudom ,hogy lessz)- anyagilag ez most össze is jött volna-de egy helyi vízpart nekem nem jelent nagy élményt ,erre nem áldozok ennyi pént,csupán ezt szerettem volna jelezni!

Üdv mindenkinek!
Csoki Bácsi.
Ne vedd magadra!
Ez pusztán azért van mert szinte mindenki szarban van!(ha mindenki őszintén! magábanéz....és kiszámolja,hogy menyit motorozott idén,a tavalyihoz képest...meg fog lepődni,és rájön hogy igazam van..sajnos!)
és a tétel még úgy is áll,hogyha beleszámoljuk az osztrák túrát.....
aki meg éppen nincs még gázban az meg gürizik mint az állat hogy tulélje a válságot....
Úgyhogy ne magadat hibáztasd,mert erről nem te tehetsz!
Mi eddig is és továbbra is megbizunk benned és valamiféle...falkavezérként tekintünk rád.
de sajnos szinte mindnyájan a tönk szélén egyensúlyozunk.......
sőt! továbbmegyek néhányunknak (sajnos)már egy egészen kis kunkor sem fér bele.....örül ha a motorját nem kell eladnia..mert amikor szar van akkor az emberek a motor kárára döntenek,hogy például be tudják fizetni a csekkeket....
És tudod,hogy mi az igazán szomorú?
Az ,hogy akik ezeket a sorokat olvassák...azok most...bólogatnak......!
Ugyis 30.000ft
Ahogy a jelentkezők létszámát nézem?!Nem!

De ez van!Csak azt nem értem,akkor mért csesztettek,hogy szervezzem meg!
Jövöre nem teszem!
Sőt!Jövöre valszeg semit se szervezek(nyitottan).
Csakis telefonon,a számomra fontos embereknek.
inkább te vedd meg...
ilyen jó motorod még ugysem volt....
hát persze....
ha volna 30 pénzem rijekára is feliratkoztam volna........
Vedd vissza
35000
és alkuval?
Estét mindenkinek!
Sajnálattal olvasom , hogy a Rijekai túra elmarad.
Igazad van a spórolással kapcsolatban , de nem lehet összehasonlitani a két hely nyujtotta élményt- sőt az utat sem (igen jó kanyargós még az autópálya is Rijeka felé)
Igen ,,,, joggal vonhat bárki kérdőre, hogy még fel sem iratkoztam a túrára- de mivel árulom a gépem , így biztost nem tudok (tudtam) mondani.
Sajna a hazai vizpartok nemigen vonzanak(tavalyi Balcsis élmények---minden csak a pénzről és a" lehúzásról" szól)így engem nemnagyon érdekelne a dolog.
Remélem azért az idén többen összejöttök mint tavaly!
Hát én erre már nem ülnék fel! Pedig az enyém volt!link
Hello!
Evribádi !