Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köss belém!
a hiába szóba hogy kössek bele.......
és ennek fényében az oktondi-t is...
www.idegen-szavak.hu/keres/okt..." title="http://209.85.129.132/search?q=cache:Mmev7Oaamg4J:www.idegen-szavak.hu/keres/okt..." target="_blank">http://209.85.129.132/search?q...
nem is beszéltél le!
és az "öreg"-et azonnal vond vissza!-én már vén vagyok.
Jo de te öreg,és oktondi vagy!

Hiába beszéltem veled!

én azért belevágok.........
igaz,csak belföldön próbálkozom...de nem egyszerű ahogy elnézem.
szivesen!

Nekem már a negyedik X után,egy porcikám se kívánja a nemzetközit!Meg nincs is már benne pénz!Régen a "boldog" nyolcvanas években más volt!Volt is egy mondás"kamionos-milliomos".Én még ahhoz a kihalo félben lévö állatfajhoz tartozom,aki küzd,és remél!Na de hadjuk!Az biztos,hogy ha a fiam erre a szakmára akarja adni a fejét,kiverem belöle!Nem hojába aluttam én bádogdobozban évekig!Legyen valami rendes foglalkozása!Nincs már ennek a szakmának becsülete,se semmi!Pénz sincs már benne!
A kérdésedre a válasz!Felejtsd el ezt a szakmát!
Idén egy éve halt meg Dodo barátunk!
2008.08.29!
Sajnos erre az idöpontra mig élek emlékezni fogok,met 17-perc eltéréssel boritottak fel engem is!Csak én jobban jártam!de nem ez a lényeg!

Ez a nap idén szombatra esik!Én lemegyek a baleset szinhelyére,és megemlékezek rola!Aki gondolja velem tarthat!

1)Milka+Milkáné
2)
Kösz a hozzászólást. Amint látom sofőrködsz, én is szeretnék elmenni egy kicsit nemzetközizni szerinted megéri vagy egyáltalán ne üljek kamionba vagy teherautóba? Egyébként mindenkitől bocs az off-ért.
Szerintem a szupersportok között nincs ilyen futásteljesitmény!
Többek között a magas fordulat miatt!De sorolhatnám az okokat napestig!
Én a Hondák közül csak az XX-röl tudok tapasztalatot mondani!Hallomásbol viszont a Pan-European-rol hallottam szintén nagyon jokat(futásteljesitmény,gazdaságosság,szervizinterva
llum,stb.) persze megis kérik az árát(majd duplája egy XX-nek!De ide sorolhatnám a hangvillások FJR-jét is!Kawárol nem nyilatkozok,mert nincsenek jo tapasztalataim vele!
Sziasztok sok jót hallottam az xx-ről, de ami igazán megfogott az az, hogy 100000km szinte meg sem kottyan neki. Szerintetek van még egy ilyen motor a Hondák között vagy úgy minden más motor márka között? A cbr 600-as és 1000-es is tud ennyit menni vagy azok meg adják magukat 60000 után?
szépjonapot mindenkinek
verőfényes,madárcsicsergős,szép-jóreggelt mindenkinek!
Jó estét Mindenkinek!
Na beka...tok mind a ketten?



Így fogtok járni
Ismered a modást!

Nem vak ez a ló,bátor!
csókolom Csoki Bácsi......
hallottad?
Pep a legfainabb motoros köztünk!
még a Menyát magaeléültetve is tudott uj egyéni csúcsot menni......
EEEEvitte a vásáááág az népeköt.......
Szépjonapot mindenkinek!
Nincs baj,csak... most alig van itt valaki,magamba nem irogatok!
szeva drusza!
el vagy tűnve!
remélem azért nincs baj!
Sziasztok!