Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké!

Nekem nem sürgős!
XR-1000,sajnos nincs sima kék,árat erre a sisakra egyenlőre nem mondok jelenleg alkuban vagyok,később visszatérek rá.
Tel.:20/9220-880
"sima" egy szinü kék nincs?
Vagy minimális dekorral?Azt látom hogy shoei,de melyik tipus?
És az ár?!Dobj egy telszámot!
az enyém 06-30-9446636
És ez,napszemüveg nélkül?"M"-es,ár megegyezés szerint.
Szia!Az oldal idom,far idom,első sárvédő 15000ft/db a többi 5000ft/db.Az egész cucc egyben 40000Ft.Üdv.
Mi az ára?Mekkora?stb.

Egyébként engem nem érdekel!Mivel nem kék,nincs benne napszemcsi,stb.
06304504853 oldalidom mennyi?
Esetleg, tuti sisak nem érdekel?
Már hirdetted itt!

Ráadásul ez az apro nevü topicba valo!
XX tulajdonosok! Van egy-két enyhén sérült eredeti alkatrészem XX-hez(2004-2007), nagyon jutányos áron.Bal első idom, faridom,első sárhányó,bal tükör komlett,generátorfedél(fekete),bal hátsó lábtartókonzol,,faridom segédváz,kuplung kar,kormány súly,ha valakit érdekel üzenjen,visszahívom.Üdv Balázs
oksa!Vettem!
A Honda Dreamben árulnak 1 XX-t '04. évjárat esetleg ha valakit...
Erre én 30%-t adok,hogy ott leszek ez idővel változhat!
Hy!
Tegnap feltörték a cégautót a Gubacsi-Illatos út sarkán,600 ezer ft + áfa a kár!
Ha valakit érdekel!(és hogy ne modjátok,hogy nem jelzem)!

A négynapos(augusztus 20-23ig) közös talizás szinhelyét,átettem Poroszlora a Tiszacampingba!Már akit érdekel!Mi a 4-nap alatt ott megtalálhatoak leszünk!Részünkröl a MAN lessz a sátrunk!De lehet bérelni is sátrat,meg bungalot,lakokocsit, mindent.
Nekünk 3,400Ft/éjszaka a MAN+3fö+ado+stb.Azaz 10.200FT-be fáj szálásilag a 4nap!
Ha valakit érdekel jelezze,hogy helyet lehessen foglalni!
http://www.tiszatokemping.hu/p...
A fenti linken mindent megtudtok nézni!
ha esetleg valaki pont tetten érne egy ilyet....(csapatot)...és elragadtatná magát....
hívjon bizalommal!
hentes az eredeti szakmám....sose találják meg!
meg nekem is van törleszteni valóm.....a lakásom,-kb700.....a boltom-kb 500......úgyhogy csak rajta-rajta!
busásoknak is szivesen!
Senkise mondta hogy nemvagy megbizhato!

Amit eddig megbeszéltünk ahoz tartottad magad!Én a nyagyobb aktivitást hiányolom!De hangsulyozom,nem csak töled!
Nálunk ezt 5-éve csinálták!

Még a gyerek sporipénzét(100-forintosok),és 7-8 DVD mesefilmjét is elvitték!Igazán a gyerekszobábol elvitt dolgok háboritottak fel!Nem igaz hogy nem látta,hogy egy gyerekszobába megy be!
Kellet az anyag a garázshoz,amiben a töled lopott busát tárolja!
Részemről megbízhatónak tartom magam!
Egyébként egy pocakos busás kollégán kívül még nem hívott senki...
Lehet velem van a baj...
Egyszerűen , csak tudom, hogy a te hátad mögött jóval több szervezői munka áll , mint mögöttem.
De hízelgésnek sem volt utolsó.... - hátha egyszer én is kapok egy mailt, vagy egy hívást egy túráról! Na ezt ne vedd komolyan , poénkodok! Még csak esélyem sincs most , hogy valahová el is tudjak menni. Ja és tudom , hogy mielőtt bekerül valaki egy ilyen "CSAPATBA" annak előbb valamit bizonyítani . tenni is kellene!
hát ilyet, nem akarok csúnyát írni, pedig tudnék:)hozzánk meg betörteka múltkor, minden aranyunkat pénzünket elvitték..., midnen kiborítva, tiszta sár minden szobák feltúrva,rohadna le a keze lába az ilyeneknek:)
Na erre varjatok gombot!

Gondoltuk tegnap az asszonyal, hogy kimegyünk a telkükre egy kicsit szétnézni, megnézni a javakat erre... bazzeg! Hiányzik a ház a telekről!
Azt hitte szegénykém rossz utcába mentünk... és nem!
A bebútorozott emeletes házból semmi nem maradt! úgy kibelezték, hogy a szarufákat amik az emeletet tarották kivésték a helyéről én még ilyet nem B@sztam!
A komlpett hát tetejét, a lépcsőt az összes vasat, korlátot minedt!

Most már azt sem mondhatja az ember, hogy csak azt nem lopják el ami nincs odabetonozva, mert még azt is!
Jó estét!
Milka jól gondold meg!
Szabatnak teljesen igaza van!
Jó éjt!