Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Királyom!

Köszi az infokat, a diétát tudom hogy nem kerülhetem el,sajnos...
Már egy fokkal jobban vagyok mint tegnap,de még messze van a jótól.
hmmm....hát ha jobban meggondoljuk, igen, kissé de majd igyekszem korrigálni csak mostanában reggelente vagyok gépnél meló miatt, utána meg jövökmegyek, a vidéki élet szépségei
Morgen!

El vagy veszve!
Jóóóóreggelt
Szépjoooooooonapot mindenkinek!

Most elköszönök,oszt majd jelentkezünk!
Amúgy !
Nos a hosszuhétvégés közös folyoparti buli!
(Ahhoz képest,hogy mennyien kérték,nem nagy az érdeklödés)

Ma voltunk az Ipolyfelé,megnézni a helyszint!
Ipolydamásd-nál lenne!Illetve utánna pár kilométerrel,mert ott le lehert menni az Ipoly partjára,és van hely is böven!
Az idöpont mondjuk legyen Augusztus 20-23-ig.
Azért tettem erre a hétvégére,mert a péntek szabad lessz,mivel elötte valo nap(csütörtök) augusztus 20.Ja és elég messzi az idöpont ahhoz,hogy mindenki rendezni tudja az idejét.Tehát igy négy egész nap állnma a rendelkezésünkre!Nem kötelezö mindenkinek mind a négy napra ott lenni,bár én szeretném!Mi biztos lenn leszünk már csütörtök reggeltöl!
Mindenki jön amivel akar(motor,auto,stb).Az étkezés kérdését is elkéne dönteni.Mármint hogy közösen fözünk,vagy mindenki egyénileg étkezik!
Ezért kérek mindenkit,mikor jelentkezik,irja mögé hány napra jönne,illetve melyik étkezési formát választja(saját vagy közös).

1)Milka+Milkáné+kismilka 4-nap(közös,egyéni mindegy)
2) pep+pepné+gerek. 1éj!nem több! Kaja eegyéni
3)Fiveurban+? ?éj a kaja egyéni
4)Herci + Andi ?éj, kaja egyéni
na!
szépen alszol!
Jóóó estét Mindenkinek!
Én eddig is így próbáltam élni, de a határokat nem Én húzom meg, sajna!
Ez kiállítás, mindenhol van körbetartozás, de sztem itt, még inkább "normális" dolog ez! Túl sok ember veszi le a hasznot, és túl sok emberen megy át a lé! De ez van! Ha változik valami egyből a tudtotokra hozom!
Nos a többség döntött!
Leugrunk Riekába!Akit érdekel jelezze!
Horvátország (rieka)2-napos

Az idöpont Augusztus 8-adikai hétvége lenne!
Helyszin(Rieka) 2-napos lenne.Szombaton reggel indulás(ugy 5-ora körül),lecsattognánk pályán Riekába oda-vissza pályán!.Ott keresnénk valami kempinget(ahol megalszunk egy északára),oszt irány a tengerpart,meg az északa!Másnap(vasárnap) meg haza valamikor kora délután.

1)Milka+Milkáné
2)Maistear 1-napos Mátra(kérlek dönts)
3) Lion+kisvirág
4)Szabat+Ági
5)Fiveurban
6)Pep

Egy
ébként ha ilyen cskély lessz a jelentkezök létszáma,simán nyitottá teszem a jövöhéten!Többen jelezték(nem XX-esek),hogy szivesen jönnének!Ráadásul a szivemhez közel álnak!
Nos a többség döntött!
Rieka az idei XX-es tali helyszine!
Tehát aki a Mátrát választotta,kérem gondolja ujra!
Horvátország (rieka)2-napos

Az idöpont Augusztus 8-adikai hétvége lenne!
Helyszin(Rieka) 2-napos lenne.Szombaton reggel indulás(ugy 5-ora körül),lecsattognánk pályán Riekába.Ott keresnénk valami kempinget(ahol megalszunk egy északára),oszt irány a tengerpart,meg az északa!Másnap(vasárnap) meg haza valamikor kora délután.

1)Milka+Milkáné
2) Lion+kisvirág
3)Szabat+Ági
4)Fiveurban
5)
6)

Eg
yébként ha ilyen cskély lessz a jelentkezök létszáma,simán nyitottá teszem a jövöhéten!Többen jelezték(nem XX-esek),hogy szivesen jönnének!Ráadásul a szivemhez közel álnak!
Értem!

Sajnálom!
Nos ezért is szeretlek!

Pénz részét meg ne is mond!Épp ma fakadttam ki Pep-nél,amiatt!
elég komoly összegem van kint(ami már jo ideje lejárt).
De engem a "betegségem" amit összeszedtem,ráébresztett arra,hogy nagyon rövid az élet!Ugy hogy semmit nem odázok el,tologatok,stb.Ha kedvem van,megteszem oszt jonapot!
Sziasztok!
Én is csak a pénz miatt vacilálok! Te tudod Milka a legjobban, hiába melózom, ha nem fizetnek ki! Ha addig megjön a pénzem, ész nélkül veletek tartok bárhová! De sajna, már töbször előfordult, hogy beírtam magam, aztán mégsem tudtam menni, most csak ezen múlik, de ugye, ez nem biztos! Másik része a dolognak.......pont lesz@rom hogy tali vagy nem! Tőlem nyugodtan jöhetnének mások is! Beteg Busásokat kifejezetten jó ötletnek tartanám! Ti tudjátok.........Én csordogálok az árral.
Fájó szívvel mondom....
már döntöttem amikor odairtam a mátrát....
nekem most sajnos nem fér bele rijeka.
de lélekben veletek leszek-leszünk.
Nos a többség döntött!
Rieka az idei XX-es tali helyszine!
Tehát aki a Mátrát választotta,kérem gondolja ujra!
Horvátország (rieka)2-napos

Az idöpont Augusztus 8-adikai hétvége lenne!
Helyszin(Rieka) 2-napos lenne.Szombaton reggel indulás(ugy 5-ora körül),lecsattognánk pályán Riekába.Ott keresnénk valami kempinget(ahol megalszunk egy északára),oszt irány a tengerpart,meg az északa!Másnap(vasárnap) meg haza valamikor kora délután.

1)Milka+Milkáné
2)Maistear 1-napos Mátra(kérlek dönts)
3) Lion+kisvirág
4)Szabat+Ági
5)Fiveurban
6)Jocikirály&Szöszi 1-napos mátra(kérlek dönts)

Egyébként ha ilyen cskély lessz a jelentkezök létszáma,simán nyitottá teszem a jövöhéten!Többen jelezték(nem XX-esek),hogy szivesen jönnének!Ráadásul a szivemhez közel álnak!
Nem vagy ehhez egy kicsit fiatal?

De hivj fel,és mondom a tutit!
ja és még valami....
a diétás részét nem tudod kikerülni!
Kedves Pityusz!
a köszvényt a szervezetedben felhalmozódott savak okozzák..(húgysav)!
egyébként a túlzott húsevés okozza...illetve az is.
egyszerű lugositó kura és husmentes étrend..(khm....persze nem végleg..)
igen rövid idő alatt rendbehozza!(2-3 nap)!
remélem tudtam segiteni
jobbulást kiván:
Első Jocikirály.
Urak!

Nem akartam ilyen témával offolni,de muszály! (besz@rok a fájdalomtól).
Szóval ma megállapította a dokim hogy köszvényem van,erre kellene valami tuti gyógytea vagy bánom is én mi,csak gyorsan hasson!
A diétás téma most nem érdekel...
Na!

Ez már kezd tetszeni!
Nos a hosszuhétvégés közös folyoparti buli!
(Ahhoz képest,hogy mennyien kérték,nem nagy az érdeklödés)

Ma voltunk az Ipolyfelé,megnézni a helyszint!
Ipolydamásd-nál lenne!Illetve utánna pár kilométerrel,mert ott le lehert menni az Ipoly partjára,és van hely is böven!
Az idöpont mondjuk legyen Augusztus 20-23-ig.
Azért tettem erre a hétvégére,mert a péntek szabad lessz,mivel elötte valo nap(csütörtök) augusztus 20.Ja és elég messzi az idöpont ahhoz,hogy mindenki rendezni tudja az idejét.Tehát igy négy egész nap állnma a rendelkezésünkre!Nem kötelezö mindenkinek mind a négy napra ott lenni,bár én szeretném!Mi biztos lenn leszünk már csütörtök reggeltöl!
Mindenki jön amivel akar(motor,auto,stb).Az étkezés kérdését is elkéne dönteni.Mármint hogy közösen fözünk,vagy mindenki egyénileg étkezik!
Ezért kérek mindenkit,mikor jelentkezik,irja mögé hány napra jönne,illetve melyik étkezési formát választja(saját vagy közös).

1)Milka+Milkáné+kismilka 4-nap(közös,egyéni mindegy)
2) pep+pepné+gerek. 1éj!nem több! Kaja eegyéni
3)Fiveurban+? ?éj a kaja egyéni
Semmi probléma Gábor. Keresünk tovább, lehet - új lesz véve. Köszönjük a segítségedet!
Pedig ez divat mostanában kis hazánkban!

Többször,több egyénnek eladni valamit!