Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem csak a benzin fogyott ki!
mi történt?
K**va gép az utolsó 5 km-en szarba hagyott... menteni kellett...
ő is szétszedi majd a lakást?
én is otthon
Tschüssss!
Szabat már a pendrive-on vannak a képek!
De!

Minden pénzem(meg még kölcsön is) oda adtam a szegény labanc rendörnek!Hogy költse orvosságra!
Eddig azt hittem az osztrák rendörök korrektek!No már nem hiszem!
remélem az egyéb okok-nem nagy gázt takarnak!
Természetesen mindkét turára(bulira) minden segitséget(utmutatást,stb) megadok!
Ha változna a dolog részemröl jelzem!
Nos a hosszuhétvégés közös folyoparti buli!
(Ahhoz képest,hogy mennyien kérték,nem nagy az érdeklödés)

Ma voltunk az Ipolyfelé,megnézni a helyszint!
Ipolydamásd-nál lenne!Illetve utánna pár kilométerrel,mert ott le lehert menni az Ipoly partjára,és van hely is böven!
Az idöpont mondjuk legyen Augusztus 20-23-ig.
Azért tettem erre a hétvégére,mert a péntek szabad lessz,mivel elötte valo nap(csütörtök) augusztus 20.Ja és elég messzi az idöpont ahhoz,hogy mindenki rendezni tudja az idejét.Tehát igy négy egész nap állnma a rendelkezésünkre!Nem kötelezö mindenkinek mind a négy napra ott lenni,bár én szeretném!Mi biztos lenn leszünk már csütörtök reggeltöl!
Mindenki jön amivel akar(motor,auto,stb).Az étkezés kérdését is elkéne dönteni.Mármint hogy közösen fözünk,vagy mindenki egyénileg étkezik!
Ezért kérek mindenkit,mikor jelentkezik,irja mögé hány napra jönne,illetve melyik étkezési formát választja(saját vagy közös).

1)Nem4Egyébb okok miatt!
2) pep+pepné+gerek. 1éj!nem több! Kaja eegyéni
3)Fiveurban+? ?éj a kaja egyéni
4)Herci + Andi ?éj, kaja egyéni
Nos a többség döntött!
Leugrunk Riekába!Akit érdekel jelezze!
Horvátország (rieka)2-napos

Az idöpont Augusztus 8-adikai hétvége lenne!
Helyszin(Rieka) 2-napos lenne.Szombaton reggel indulás(ugy 7-ora körül),lecsattognánk pályán Riekába oda-vissza pályán!.Ott keresnénk valami kempinget(ahol megalszunk egy északára),oszt irány a tengerpart,meg az északa!Másnap(vasárnap) meg haza valamikor kora délután.

1)Nem!egyébb okok miatt!
2)Maistear 1-napos Mátra(kérlek dönts)
3) Lion+kisvirág
4)Szabat+Ági
5)Fiveurban
6)Pep

Egy




ébként ha ilyen cskély lessz a jelentkezök létszáma,simán nyitottá teszem a jövöhéten!Többen jelezték(nem XX-esek),hogy szivesen jönnének!Ráadásul a szivemhez közel álnak!
Welkomm!
No mi szerencsésen itthon!

Képeket elkezdem feltölteni a képtárba!Szerintem holnaptol kuksizhattok!
Köszi...Hát enyém 98-as,,de hát ugyanaz minden....Hát nemsok múlott hogy nemmaradtam ott....
Izéééé 2007-es!
Fú vazze!
Még jó hogy nem lett nagyobb bajod! (meg a motornak se).
Atix,tud bontásra valami '97-es XX-et,érdeklődj nála!
Inkább megkérdezem,,hogy véletlenül ne-e tud valaki job oldali tükröt az xx-re...Elég lenne csak a tükör része,,a kis szárral...Vagy hol lehet kapni ami olcsón.. .Pénteken a Balcsiról hazajövet,,előztem egy kamiont,,és a buzi köcsög,,vagy eleludt,,vagy direkt rámhuzta a kormányt...aztánd majdnem a kamion kerekei alá mentem,,sikerült a sóderágy,,aztánd job oldala,,és csúsztam vagy 20 métert,,majd 3 méteres árokba.."persze a kamionos meg fék,,aztánd elhúzott a picsába""..Hát eggyik fele az öszzekaparva,,kicsit belukadt,,meg tükör,,,fékkar,,,...Szerencsére az oldaltáska megvédett,,mert másképp a lábamnak annyi,,és az hogy nemvolt se fa,,se irányjelző tábla....Élek,,és hazahoztam a mocit a lábán....Előre is köszönöm.....Szerencsés utat mindenkinek....
Sziasztok...Rég voltam,,,benézek,,és ha valaki lenne,,kersek kis segítséget.......Addig csá
és ugyanakkor megragadnám az alkalmat,hogy bemutassam legujabb családtagunkat!
a neve Maffia.......
szép napot!
remélem mindenki épségben hazaért!
isten hozta a túrázókat!
holnap reggel 8-köről indulunk.
tegnap átéltők életőnk első nagy jégesőjét,motoron.dio nagyságu jegek estek.de mi kemények(és hülyék) voltunk,és előzgettük az autosokat a szerpentinen.
Ma is egésznap esett.de már süt a nap.remélem holnap is ilyen jo idő lessz.
Megvan
07-es XX-et BONTÁSRA?
Sziasztok