Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy elnézem még egy jó darabig esni is fog...
Mikor indultok haza?
Nos a többség döntött!
Leugrunk Riekába!Akit érdekel jelezze!
Horvátország (rieka)2-napos

Az idöpont Augusztus 8-adikai hétvége lenne!
Helyszin(Rieka) 2-napos lenne.Szombaton reggel indulás(ugy 7-ora körül),lecsattognánk pályán Riekába oda-vissza pályán!.Ott keresnénk valami kempinget(ahol megalszunk egy északára),oszt irány a tengerpart,meg az északa!Másnap(vasárnap) meg haza valamikor kora délután.

1)Milka+Milkáné
2)Maistear 1-napos Mátra(kérlek dönts)
3) Lion+kisvirág
4)Szabat+Ági
5)Fiveurban
6)Pep

Egy



ébként ha ilyen cskély lessz a jelentkezök létszáma,simán nyitottá teszem a jövöhéten!Többen jelezték(nem XX-esek),hogy szivesen jönnének!Ráadásul a szivemhez közel álnak!
amugy szépjonapot mindenkinek.

itt a faak en sii patján őmlik az eső.ugy hogy ma ne mentunk sehova.
Nemnagyon tudunk később indulni,meret az ut maga 5-ora.
Vagy akkor annyival késpbb érunk oda.Indulhatunk 7-kor,de akkor dél kőrul leszunk ott.
ha gondoljátok átirom.
Pont elkerültük egymást, OK !
Szeva,írtam a GSR-be!
Szia !

Jössz délután ? A rajtra jó lenne ott lenni
Hol?
Nagyon vigyázni XX-esek, 4-en már itt vagytok velem
Mi van vele?
Fel akarod dobni a busát picit?
Müszerfal
Gábor Bá' is Szegedről jönne pölö,úgy hogy van alapja a "problémánknak"...
Sziasztok! Egy felmérést szeretnék végezni,ehhez kérném segitségetek!
Szóval. Tegyük fel, hogy van egy bontásra itélt 2007-es XX.
Amiből nekem is kellene alkatrész. . .és gondoltam nektek is kelhet ez-az. Szóval nem szeretném ha nem jönne vissza az ára! Ugyhogy ha valakinek kellhet vmi, akkor ne legyen rest! Irjon, vagy hivjon! Széles utat!
szép napot!
Akkor eggyre gondoltunk! Nemakarnák pestről indulni ....Reggel 3 -tól meg nagyon hosszú lenne a nap!Ha hazajöttek Milkáék , majd fölvetjük a problémát.
Ha esetleg mások is jönnének "vidékről" és ez a problémájuk, azok legyenek szivesek jelezzék , mert csak magam miatt nem akarok indulási időpontot változtattatni a FŐNÖKKEL
Nem érdekes! :)
Sanyi! Ezen már én is gondolkodtam! Vagy Szolnokról,akkor 3kor kelés,vagy Pestről ismerőstől. Még nem tom...
Pityusz Bocs a kis P betűért ,már későn vettem észre!
Hali pityusz! - és mindenki!
Te honnan indulnál a Rijekai túrára. Engem is érdekelne- vagyis csak egyedül az tart vissza, hogy reggel 05.00.-kor van indulás.(találkozás) Nekem (-ünk akik vidékről mennénk ) még fel is kell valahogy addigra"evezni". Valahogy nincs kedven hajnál 3-kor kelni, majd indulni.....!?
jobbulást barátom!
Neked is!
Jóóóóó napot Mindenkinek!
Spog!

Még én is vacilálok (pénzügyek),hogy tudok-e menni,Rijekába.
Nagyon szeretnék!
A hátsó gumim is kopásjelző fölött van picivel...
Remélem hogy még ezt az utat bírná...