Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon sajnálom h nem jött össze Rijeka
Sziasztok!
esetleg kicsit tudok kalibrálni.... .
de rijeka nekem sok lett volna....
egyébként ha jól vettem észre,nem miattam lett helyszinváltoztatás..
nyerek a lottón...azt majd jól feldobom hogy menjünk a niagara vizeséshez...azt majd leshetsz....
nnem montam h közelebb van, de h má ugyse jött óssze nemmindeggy mit irok távnak?
Csoki Bácsi!
Ezügyben lenne esetleg pár épitő jellegű javaslatom!
természetesen nem kritizálnék,vagy főleg nem a babérjaidra törnék....(Semmiképp!)
de pár jó 5letem lenne..
szombaton majd jól kidumáljuk..!?
te meg csak Mátráig vagy hitelesitve, mi aggodsz?
Jaj de komolyak letettek, nemkéne!4
"Más" nem egyenlö Gardato!

Márcsak azért se,mert ha figyelmesebben olvasol,az is ott van,hogy Magyarország!
Tehát a Garda to,kiesik!
azt esetleg elárulná?-oroszlán barátom,hogy ha rijeka messze volt,akkor a garda tó mennyivel lenne közelebb?
garda tó....monnyon le!
Pedig ott van "esetleg más vizpart" ezt te irtad
Én nem emlékszem,hogy a felsorolások közt láttam volna ezt a helyszint!
Garda tó, mint "más" vizpart
Hamá megterhelő a Horvatska....
Sziasztok
Én a Garda tóra szavazok
Más!

Mivel többeknek(nekem is) megterhelö(anyagilag,stb) az XX-es tura helyszine(Rijeka).
Gondoltam meradjunk Magyar földön,de vizpart mellett!
Szoba jöhet Fertöto,Kisbalaton,Tiszato,Esetleg más vizpart!
A kétnapos dolgon nem változtatnék!És marad a Camping,illetve motor melett alvás,hálozsákban!
Ez egy kicsit más volt!

Mint kiderült számomra,a Labanc rendörnek joga van ránézésre megállapittani a sebességemet!Oszt lehet pereskedni!Mert fizetni azt kell(a helyszinen),oszt utánna mehetsz jogorvoslatér(ami általában nem jön össze).
Egyébként joguk van a jármüvet elkobozni,visszatartani,embert három napra lecsukni(vagy amig nem rendezi a büntetés összegét).Több hiteles forrásbol mondták!
De semmi vész!Azota osztom öket az utakon!Jobban mint eddig!
Evribádi !
Csokibácsi, szabad tudni miért kaptad ezt a büntetést? Ez is olyan gyorshajtásos téma volt amit a múltkorinál megúsztatok?
Másik. Ma megkaptam a jogerős határozatot, már csak hetek kérdése a moto! A köcsög Román meg kapott 45000 ft pénzbírságot! Kérdeném hogy én is ennyivel megúsztam volna ugyanezt Romániában?! Opjanak le!
ja meg szépjonapot mindenkinek!
Neked mindig sikerül!
értem!
Joci! Mit ettél?
uncsizóóóóóóóóóóóók?
mintha gyesen lennék.....
ettől a vadállattól még wc re sem tudok menni....
persze csak vicc akart lenni,hogy kicsit feldobjalak.....
Csoki Bácsi....csak vicceskedni próbáltam,mintha ez egy osztrák hir lenne....szabadforditásban az van irva,hogy magyar motorosok új sebességi rekordot állitottak föl az autobahn-on,de azért mert egybehangzóan állitottátok,hogy egy bizonyos jocikirálytól tanultatok motorozni,ezért csak 300 euró-t kellett fizetnetek és autogrammot adnotok a rendőröknek....
de a szövegforditóm nincs a helyzet magaslatán.....