Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja , és majd elfelejtettem , hogy BALESET ÉS ESŐMENTES JÓÓÓÓÓ UTAT NEKTEK!
Akkor mostmár IRÍGYKEDEK...!
Csak egy kis körike!

ausztriába a szokott helyen a szálás,és onnan minden nap valamerre(olasz,svájc,osztrák,szlovén).
Merre lesz a gurulás , ha nem titok?
Legalább had irígykedjek!
Nos!

Akkor megenst igazam volt!
Mit is várnék egy hölgytöl!?
"Asszonykádnak igaza van"
köszi!

de nem nagy tura!Minden évben megcsinálunk egy ilyen Europai turát!
Már edzésben vagyunk!
halihó mindenkinek

nem jól próbálkoztok. Vegyetek 2 XS-es sisakot és egyből belefér amúgy meg nemtudom elképzelni (hacsak nem estére elzárni) hogy miért kell belerakni 2-t. Tartalékba vinnétek?
szép napot mindenkinek!
Az enyémmel is ugyan ez a helyzet, csak majdnem fér bele, vagy nagy lendülettel
Egyszer raktam bele 2-őt úgy, hogy az egyik sisak normál méretű volt a másik valamivel kisebb, de így is meg kellett erőszakolni és azokért a sisakokért nem volt kár
nem fér bele 2 sisak csak majdnem...... tedtem bele 2 sisakot, de nem ajánlom....
Hali Kriszti Nekem van dobozom tartóval... 44L KAPPA..
HA érdekes csörizz meg telefonon!
Ja és szép napot mindenkinek
Szia Kriszti!

Nekem 46literes Givi V46 dobozom van, úgy hirdetik hogy 2 sisak belefér, ez nem igaz, nem fér bele, max 2 gyereksisak vagy valamilyen mini sisak csak.
Milka! Asszonykádnak igaza van - hajszárító kell, a "huncutságokról "meg nem is beszélve! Na hellóka!
Köszi - majd továbbítom a jó tanácsot apának.
Vigyázzatok magatokra a nagy túrán!
az még odébb van!

Ha te mondod hogy belefér,én hivö vagyok!Nekem két oldalso dobozom van(nonfargo),és eddig mindig elfértünk bennük!Pedig asszonykám mindent hozni szokott a turákra(hajszáritotol-az egyébb huncutságig).Most is megyünk csütörtökön europai körturára,és simán bepakolunk!Probáljatok ebbe az irányba elindulni!Nekünk az évek alatt bevált!Egy jotanács!Akár mennyire tukmálják az oldaltáskát,ne vegyetek!Csakis dobozt!Könnyebb vele bánni(általában egy zárral nyitod,leakasztod),nem kell mindenféle szijakkal,csatokkal bajlodni.Nem ázik be(a jobb minöségüek),stb.
Itt vagyok! Aug. 6-7-8-9-én mennénk Erdélybe. 45l-esbe simán belefér a 2 bukó.
Ugye hogy sikerült!

Egyébként kérdésedre a válasz:Nem tudok olyan dobozrol(se hátso,se oldalso),amibe két buko belefér!
Mikor indulnátok?
Bocsi - Nem tudtam,keresem hol kell.
Először is!

Adatlapot ki kéne tölteni!Itt így szokás!
Nagyon fontos lenne, hogy valaki segítsen doboz ügyben, mert megyünk Erdélybe és nincs mibe pakolni! Köszi-Köszi-Köszi:::!
Sziasztok! xx-re keresnék hátsó túradobozt, amibe legalább 2 sisak belefér. Tartóval érdelne, vagy ha valakinek csak tartó lenne már az is megoldaná a gondomat! S.O.S! Köszi - Kriszti
Oksa!
Jó napot mindenkinek
Augusztus 20-ás hétvégén a Balatonon leszünk, de valamelyik nap átugrunk