Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép napot kívánok Mindenkinek!
Kedves kriszti71!Ne haragudj,de most tudtam meg,hogy amíg külföldön voltam,valaki már megvette a dobozt.Az itthoniak elfelejtettek szólni erről.Még egyszer bocsi,de így nem tudom odaadni :(
Nos a hosszuhétvégés közös folyoparti buli!
(Ahhoz képest,hogy mennyien kérték,nem nagy az érdeklödés)

Ma voltunk az Ipolyfelé,megnézni a helyszint!
Ipolydamásd-nál lenne!Illetve utánna pár kilométerrel,mert ott le lehert menni az Ipoly partjára,és van hely is böven!
Az idöpont mondjuk legyen Augusztus 20-23-ig.
Azért tettem erre a hétvégére,mert a péntek szabad lessz,mivel elötte valo nap(csütörtök) augusztus 20.Ja és elég messzi az idöpont ahhoz,hogy mindenki rendezni tudja az idejét.Tehát igy négy egész nap állnma a rendelkezésünkre!Nem kötelezö mindenkinek mind a négy napra ott lenni,bár én szeretném!Mi biztos lenn leszünk már csütörtök reggeltöl!
Mindenki jön amivel akar(motor,auto,stb).Az étkezés kérdését is elkéne dönteni.Mármint hogy közösen fözünk,vagy mindenki egyénileg étkezik!
Ezért kérek mindenkit,mikor jelentkezik,irja mögé hány napra jönne,illetve melyik étkezési formát választja(saját vagy közös).

1)Milka+Milkáné+kismilka 4-nap(közös,egyéni mindegy)
2) pep+pepné+gerek. 1éj!nem több! Kaja eegyéni
Köszike!

Megprobálunk egyben hazajönni!Mint mindig!
Hááááááááááááát!

Legalábbis probálkozunk!
Csak nyakon csapdosnám!

Ugy rendesen!
No problémó. Csak furcsáltam!
Dolgos szép napot mindenkinek!
Véletlenül töröltem ki a véleményeteket a fotómnál - bocs - Béna voltam !Hibáiból tanul az ember - lánya is.
Napokat mindenkinek! Most végeztem, gondoltam beköszönök. Balesetmentes, és élményekben gazdag utat a turista brigádnak! Vigyázzatok magatokra, és egymásra!
Még nem tom,holnap reggel meglátogatlak.
Szia Pityusz !

Szombaton nincs kedved elugrani Kunmadarasra, a 24 órás veterán lesz.? Csak rövid időre ?
Naaaa,mit?
Nem bántanám (nagyon)...
Hát már tudod mit csináltam volna avval a szerelővel...
Szép 1100-as meg ott szenved...
Milka1! Tudtok ám élni! Most csak belelestem a képekbe, de át fogom nézni az egészet.
Azért van a GSXR 3 éve szerelőnél, mert a csávó csak hiteget minket. Soha nem ér rá - már a 3. helyre költözött a "szereldéje". Azzal a motorral én is mertem menni, de az XX az más. Tekintélye van.
Akkor leskelödj itt is!
www.kep.tar.hu/milkamu
3éve szerelőnél van a GSXR? Mit csinálnak avval? Újra legyártják?
arra már ki sem térek,hogy a gyorsasága meg az új plexijétől van.....
hát persze hogy jók a képei.....SAJÁT FOTÓSA VAN!
és tényleg...
Köszönjük az infót! Ha majd ráérsz tedd már föl légyszi a doboz fényképét és remélem apa hétvégén jön és megnézi. Nagyon jók a képeid! Bátor vagy!
Jóóó napot Mindenkinek!
Köszöbjük szépen!

remélem olyan "eseménytelen"lessz,mint az eddigi években!