Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hozzá teszem,az XX-es talit is mintha többen kérték volna?!
Nos a hosszuhétvégés közös folyoparti buli!
(Ahhoz képest,hogy mennyien kérték,nem nagy az érdeklödés)

Ma voltunk az Ipolyfelé,megnézni a helyszint!
Ipolydamásd-nál lenne!Illetve utánna pár kilométerrel,mert ott le lehert menni az Ipoly partjára,és van hely is böven!
Az idöpont mondjuk legyen Augusztus 20-23-ig.
Azért tettem erre a hétvégére,mert a péntek szabad lessz,mivel elötte valo nap(csütörtök) augusztus 20.Ja és elég messzi az idöpont ahhoz,hogy mindenki rendezni tudja az idejét.Tehát igy négy egész nap állnma a rendelkezésünkre!Nem kötelezö mindenkinek mind a négy napra ott lenni,bár én szeretném!Mi biztos lenn leszünk már csütörtök reggeltöl!
Mindenki jön amivel akar(motor,auto,stb).Az étkezés kérdését is elkéne dönteni.Mármint hogy közösen fözünk,vagy mindenki egyénileg étkezik!
Ezért kérek mindenkit,mikor jelentkezik,irja mögé hány napra jönne,illetve melyik étkezési formát választja(saját vagy közös).

1)Milka+Milkáné+kismilka 4-nap(közös,egyéni mindegy)
oksa!

Még meglátjuk!
Tavaly voltam Crikvenica-án Rijekától kb 20km re van- Krk-től egy kicsit lejjebb. Nyugodt kis üdülöfalu. Június elején 3 főre fizettünk 40 eurót....!Esetleg tudom ajánlani!
Nem tudom!

de én tavalyis átcseréltem a tura idejéra a gyárira!A többiek meg nem!Oszt a kutya se foglalkozott velünk!
oszt nem mindegy?!
Horvátok nagy H
A horvátoknál nem buzerálnak a nem gyári kipuff miatt?
Beütöd Googleba,oszt dob campingokat,meg árakat!
Nincs fix szállás!
Egy éjszakáért nem telefonálgatok el több ezer forintot!Ha más nem,egy éjszakát el lehet aludni a motorok mellett is hálozsákban!
Ár olyan körülbelülit tudok mondani:egy fö,egy hét 8.000Ft.
Nem pont Rijekában,hanem mondjuk 20-kilométeres vonzás körzetben!
Na igy már okés!
Jó a kérdés!
Más!
Nincs valakinek kedve jövőhéten egy csapatot alkotni velem a long dray trophyn?
A bulit megtaláljátok a motorozz.hu-n
Vagy péntek este indulnék(a lányommal) kb17.00 Érd,vagy nagyon korán szombaton.
06/20-315-4229
Estét mindenkinek!
A Rijekai túrával kapcsolatban...
Van-e fix szállás vagy kemping,... árat tudsz-e mondani?
Rijekába akarsz menni vagy Rijeka melletti kis üdülőfaluba?
BOCSÁNAT! a tavalyi bunkóságomért!
Az tuti,hogy nem voltam,azt viszont már nem tudom miért hagytam ki.Ami már nem érdekes,csak az,hogy NEM IS SZÓLTAM!
BOCSI! (jól leoltottál)
Azért az ideit remélem nem hagyom ki (ha már szervezés alatt van)
Majd igyekszem figyelni a fórumot(bár hézköznap keveset vagyok itthon)
Addig is üdv mindenkinek!
Nos a hosszuhétvégés közös folyoparti buli!

Ma voltunk az Ipolyfelé,megnézni a helyszint!
Ipolydamásd-nál lenne!Illetve utánna pár kilométerrel,mert ott le lehert menni az Ipoly partjára,és van hely is böven!
Az idöpont mondjuk legyen Augusztus 20-23-ig.
Azért tettem erre a hétvégére,mert a péntek szabad lessz,mivel elötte valo nap(csütörtök) augusztus 20.Ja és elég messzi az idöpont ahhoz,hogy mindenki rendezni tudja az idejét.Tehát igy négy egész nap állnma a rendelkezésünkre!Nem kötelezö mindenkinek mind a négy napra ott lenni,bár én szeretném!Mi biztos lenn leszünk már csütörtök reggeltöl!
Mindenki jön amivel akar(motor,auto,stb).Az étkezés kérdését is elkéne dönteni.Mármint hogy közösen fözünk,vagy mindenki egyénileg étkezik!
Ezért kérek mindenkit,mikor jelentkezik,irja mögé hány napra jönne,illetve melyik étkezési formát választja(saját vagy közös).

1)Milka+Milkáné+kismilka 4-nap(közös,egyéni mindegy)
no mi itthon,éppen,egézségesen!
Megtaláltam a hosszuhétvégi közös buli szinhelyét!
késöbb felirom!
A szép Milkánénak....sok szeretettel!
http://www.youtube.com/watch?v...
Jó reggelt Mindenkinek!
Na mi elindultunk!

Majd jelentkezünk ha hazaértünk!
Asszem 22-euro/fö/északa
Jó reggelt az XX-es uraknak!
Milka, a 2 ágyas mennyi 1 éjszakára?