Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

(a tanulópénzes dologgal most elsősorban egy konkrét esetre gondolok, ahol a józan ész valószínűleg otthon maradt a fiókban ... szóval senki más ne vegye magára... )
nem-nem, pontosan azért írtam, hogy azon van a hangsúly, mert egyetértek ezzel... sajnos, kénytelen vagyok egyetérteni ezzel...
Engem egyszer szivatott meg autós, az sem volt szándékos, bocsánatot is kért érte... Egyéb más problémám nem volt, persze ehhez hozzátartozik, hogy a képességeimnek megfelelően vezetek, nem provokálok senkit, és igyekszem úgy bánni a többi "közlekedővel", ahogy én is elvárnám, hogy velem bánjanak... Tudom, ez most nagyon szent szövegnek hangzik, de én akkor is így látom...
Azzal nem tudok mit kezdeni, amikor akármelyik "önjelölt, halhatatlan isten" motoros 2 kiló fölött nekirongyol valaminek közúton... Erre azt mondom, hogy drága tanulópénz, de igenis megérdemli a kolléga, hogy megfizesse...
Szia,
én úgy éreztem azon, hogy mondataimban inkább motoros társainkra mondtam rosszalló megjegyzést és nem az autósokat szidtam...
várj... most nem vagyok képben... min háborodtam én fel?
Szia Zseby,

igen jól látod, most erre hegyeztem ki a hangsúlyt, mert az autósokkal nem tudunk mit kezdeni, mintha egy kútba kiabálnánk bele..... semmi értelme.... de ha mi is eszetlenül megyünk... akkor? Nem mindíg 100%-ban ők a hibásak.. én autózom és motorozom.... nem értem a felháborodásod? lehet ezekről a dolgokról vitázni és nagy mellénnyel nekiugrani az autósoknak... de az a baj, hogy mindíg mi húzzuk a rövidebbet, így nekünk kell jobban figyelni, szerintem...
Szép napot Neked!
Gábor
"Volt egy-két agyát otthon hagyó motoros társunk is az utakon, sajnos" ...azt hiszem, ezen van a nagyobb hangsúly, nem is az autósokon...
Gratula mindendent bele
Maister,
gratula és kitartás!

Remélem a tegnapi gurulások után mindenki épségben haza is ért! Volt egy - két agyát otthon hagyó motoros társunk is az utakon, sajnos. Amit a hírforrások is megerősítettek, az autósok is csak napfürdőznek az üvegen keresztül és nem néznek semerre... Újból meg kell szokniuk, hogy mi is az utakon vagyunk.

Széles utat mindenkinek!

Gábor
Ez nagyon jó hír!
Végre! De aztán csak mértékkel, nem megörülni, és túlzásba esni!
Gratula, és kitartás!
Ha Milka megunta, hogy mindig viszed a mociját, csak szólj, az enyémen is gyakorolhatsz!
Sziasztok.
Engem nagyon érdekelne, de sajna darabokban lesz a mocim! Azért jó gurulást, nektek!
Én tegnap hatalmasat gurultam, az év első jó túrája! Annyi volt csak........se Haya se XX, megint Én árválkodtam.
Más..... Voltam szervízben, csak átnézetni, mondták kedden vigyem, de vigyek egy 80 pénzt is!
Hát nem csodás?
Szép napot nektek!
Akit érdekel,egy szombati gurgulázás,az nézzen át a Hayabusa topicba!
Nem fogom Zseby! Most már mehetek uszni is az is nagyon jó azt mondta a doki.
Farsangrol a képeket feltettem!

akit érdekel,lehet kuksizni!
www.kep.tar.hu/milkamu
szasztok remélem ti is gurigáztatok egyet! én lementem balcsira!

el ne hanyagold a gyógytornát!
Na jó napot!

Örömmel olvasom a jó hirt Maistear komám!
Nem egy rövid idő amin át estél Te is,de mostmár mindig jobb lesz.

Egyébként olvasom a forumokat,és képben vagyok csak ........
sok a melom,férfiasan be valva el is fáradok ezért nem irok.
Na Jó estét!

Akit érdekel annak:

Voltam ma a dokibácsinál és csak jó hírekkel szolgált! Már majdnem teljes a csontosodás, minden csavar a helyén van, nem mozdult el semmi. Levehetem a lábrögzitőtt = anyi fok van amenyit a térd enged lehet szépen próbálgatni, edzeni hogy jobb legyen. Fokozatosan lehet tovább terhelni a lábam ha minden jól megy lehet hogy április után elhagyhatom a mankót!

Na kb enyi!
Ja ez akkor volt?
Tudom számodra,no meg a Busa számára ez elképzelhetetlen sebesség!
De XX képes ezt negyedikbenis produkállni!
Egyébként eggyütt voltunk!Nem?
Két nagy puszit!Ha engeded!
Persze hol mentél te 250-nel Németországban?
hú, ezért mit fogok kapni

Nekem volt fennt!

Hát mitne mondjask nem egy leány álom!Azonkivül hogy jobban nézki hátulrol,sok jot nemtudok elmondani rola!Kanyarba munkás ivre fektetni,és azon tartani,egyenesbe meg 240-250-töl bekigyozik(föleg egyszemélynél,és oldalszélben).