Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen márkájú progresszívat teszel bele?
Nem az olaj mennyiségét kell nézni,hanem a szintet,különben búcsút mondhatsz a szimeringeidnek!
Tényleg nem egy nagy ügy,ha betartasz pár alap szabályt!
Szimeringet nem kell,csak olajat!
Én magamnak csinálom pont most!
Nem egy nagy ügy!
na még egyszer

20-25 ezer tájék.. ez csak nem a fél veséd
20-25 csak nem a fél vesdéd
Tudna valaki ajánlani olyan helyet ahol beszerelik a progresszív rugóim és nem kell a fél vesémet otthagyni
Valamint szimeringeket is kell gondolom cserélni az oljajjal együtt?
Ilyenkor a betöltendő olaj mennyisége egyenlő a gyári mennyiséggel?
(2003as a gép 15e km van benne, szerintem soha nem volt telóolaj cserélve benne)
Igen. Amit meg szerettem volna mutatni, azt meg is mutattam. Sehol nem rohantunk. Mentünk az osztrákoknál, az olaszoknál, és Szlovéniában is. Az a hétvége a raftingról szólt. Hidd el, nagyon jól éreztük magunkat így is.
Beetetés időszak volt! (Meg pont nem volt apás hétvége.)
mert hát pénteken mentél Vasárnap jöttél..... ha jól értelmeztem
de akkor mit láttál a Szlovénia csodaszép motoros utjaiból?
Most akkor család,vagy nem család?
Mi csak a rafting miatt mentünk. Volt egy felelőtlen ígéretem, azt verték le rajtam. Kedden lefoglaltam a raftot, meg a szállást, péntek reggel meg már mentünk is anyával kettesben.
Pontosan!
Rá kell szánni,ha valamennyire jól szeretnéd érezni magad!
Akkor inkább ne ki se kezdj!
Vagy ha mégis elmész,nem igazán fogod élvezni,mert mindig az lebeg a szemed előtt,mire futja,mire nem!
No meg az nem felhőtlen moccolás,ha meg kell gondolni egy fagyit,egy belépőt,egy éttermet!
Legalábbis szerintem!
Szlovén túrákon 1300-1500 körül mentünk ha jól rémlik
4 napokat.. rafting nem volt csak Motorozás Mangart stb...kis Olasz és Ausztria..
Akkor két oldalkocsi!Jobb,és baloldalt is!
Egy biztos,címlap fotó lennél!
3 nap, 2 éjszaka, a szálláson bőséges reggeli (Sprenica pizzéria), ebédre gyros, vacsorát a a közeli kisboltból (Bovec) oldottuk meg. Egy rafting túra volt benne, de az közel 3 órás volt. A Wurzenpass és a Vrisic le volt zárva, de megnéztük a Bled-i tavat, és a Loiblpass penge útjait.
Csóró lévén tudunk full minimálban is menni. A lényeg a látvány, és a rengeteg élmény!
csak óvd az az Xx-et

útolsó mohikánként kígyozó sorokban verik majd fel az árát...Mert hát a HONDA azóta sem gyártott ilyen fasza motort
igazából én nem is értem

2 személynek szállás étel, meg hát nem csövelni mész
tankolsz vagy 40 ért némi útdíj apróságok

100 ból tartalmasan messzire nem jutsz..
Az oldalkocsis karcsú lenne , 3 gyerekem van. Elviszem Őket a tengerhez nyaralni, akkor talán nem lesz annyira hisztis senki. Ha meg nem, akkor sincs semmi. Lassan már úgyis megszokom ezt az állapotot.
hát úgy 100 hogy minden kijön belőle