Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikorra van tervezve az út ?
Az igen! Az nem lehetett olcsó megoldás...
Helló Uram!
Légyszíves írj egy levelet az adatlapomon található címre. Megcsinálták a tartót. Még holnap megnézem, hogy mindenképpen meg kell-e hajlítani. Sajnos elfelejtették befenekelni a csövet, de már nem akarom visszavinni, mert már le van polírozva. Engem konkrétan nem érdekel. Esetleg csináltatok bele egy dugót fekete poliamidból. Kicsit bonyolultan működöm.
Az árát még nem tudom megmondani, azt holnap beszélem meg vele, de félek, hogy ez szívességbe fog kerülni. Ha így megfelel, akkor írd meg a címed, és valamikor majd elküldöm. Ha nem, akkor van két tartóm.
Jóóóóóóóóóóóó hely!
Wilbers!
Belefért!
Vagy gyere velünk Ausztriába!
Rendben, köszönöm a tippet, majd neten keresgélek még, biztos vannak jó tanácsok
..
az E jelzésű országutakra fokuszálj Erdélyben.. Máskülönben meglepetések érnek
És mire ?
Ez elég hülye kérdés volt
Igen
Kompletten!
A hátsó rugóstagoot az egészet cserélted ?
Tudod!
Puding próbája az evés!
Én is rendesen utána olvastam a dolognak,még a Wilbers-sel is váltottam pár emailt.
A hátulja már kész,most várom hogy megérkezzenek az első rugók is!
Biztos nem, nekem az előzö motoromban (VFR750) muszáj volt cserélni az első rugókat, wilbers progressziv rugókat kapott, nagyon nagy különbség volt, sokkal jobban tudtam kezelni, mondjuk hozzá kell tenni hogy a gyárival fékezésnél libegett annyira gyenge volt.
Meg fogom írni itt,ahogy ezt eddig is tettem ha valamivel kísérleteztünk!
Gondolom rosszabb nem lesz mint a gyári!
Kíváncsi leszek a véleményedre, a közel jövőben énis tervezem a cseréjét
Pontosan!
Ráérsz még,semmiről se vagy lemaradva!
Nekem,nekünk van pár év "előnyünk",mikorra majd e is ennyi idős leszel,valszeg túl leszel azokon a helyeken,melyikeken mi jártunk!
Svédország gyönyörű lehet motorral, majd ha a csapat szervez egy ilyen ttúrát biztos részt veszünk benne
Hát nagyon fiatalok vagyunk még, egyenlőre a motornak is nagyon örülök, nem mindenkinek van 24 évesen XX-e
Képeim között találsz Euroringes fotókat!
Le ér füle,farka,pedig az enyém már ki is van emelve,amennyire lehetett!
Szikrázik mindene!
De azért ki lehet kerülni vele pár emberkét!
Tegnap haza repült nekem is a madárka doktorbácsitól,kíváncsi leszek az új progressív rugók mit tudnak majd!