Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maistear!
Az adatlapodon lévő e-mail cím már nem működik?
Főleg Korzikán bacol majd oda neki a napi kb 100 km-rel
ráadásul nem is motorral mentek puhányok
Én heti szinten megyek minimum 100 km. és akkor még nem is motoroztam Természetesen jelenleg is motorozom
Na nekem nem kell fiatal, jó az analóg műszeres szép bordó Bálna, mert megszerettem és meg is tartom SŐTT el se akarom dobni mint Jose, mert nem akarok idomokat venni, meg fényeztetni
... dehát Ő biztos megteheti (biztosítás mutyííí)
A kevés kilométer miatt gondoltam!
mér ez jobb?
meg fekete neked nem jó
pontossan
Az általam továbbadott Xx-el is megvan a kontakt....
Győnyőrű volt!

Most 3-4 évente cserél olajat ,mert alíg használja, szelepellenörzés 48 nál elmaradt, kormánycsapágyat már 5 éve cserélni kellett volna...

Sajnálom mert jó kis gép volt, de most nincs becsülete
Roli!
Így már értem az aggodalmad, csak ez eddig nem derült ki!
Te 2 évre és 8-9000 km/szezonra tervezel.
Én a Varával 5-6 évre és 10-12 000 km/szezonra, na ezért nem veszek 60 ezer km-t futottat!
Azért a kilométernél vegyük számításba azt is,mekkora vasban van!
Egy 250-es soros négyesben ,szerintem már az 50-ezer is sok,mivel adott esetben pörög 18-20 ezret is némelyik!
Egy 600-as már csak 14-körül,és egy 1100-es vagy 1300-as meg 10-10-ezer körül!
Egy V-hengeres,vagy boxer meg még kevesebbet,7-8 ezernél már tiltanak!
Szóval ezért írtam nem mindegy milyen,vagy mekkora vasban van az a bizonyos kilométer!
Nagyon szívesen,tudod bármikor!
De legközelebb tessék előbb jönni,és később menni!
No meg villogni,szirénázni!
Hááááááááááááááát!
Elgondolkodtam hogy elkérem a tiédet!
Engem valóban nem zavarna a kilométer, de tényleg problémás lenne az eladása. Ennek ellenére hajlok a megnézésére, hátha meggyőz az állapota. Évek múlva alatt pedig az én esetemben azt értsd, hogy max 2 év és menne a háztól, legalábbis most így gondolom, addig kapna egy 15-18e kilométert, és akkor bőven 100e felett lenne.

És tapasztalatból mondom, hogy mindenkit érdekel a kilométer, 4 hó napig árultam a CBR-em, mire elment, 54e km volt benne, és sokalták egy kis 600-ban. De ha visszaosztották volna az évei számával rájöttek volna, hogy ez se túl hihető.
Köszönjük a kávét Tesó!
Hazaértünk 01 órára de már megint itt(meló) vagyok!
Talán hülyén hangzik, de szerintem erre is gondolni kell.
Amikor vettem a TDM-et, első látásra úgy beleszerettem hogy az sem érdekelt hogy törött volt,, simán megvettem, és biztos voltam benne hogy több motort már nem veszek. Aztán eltelt három év, és már mást szeretnék.Biztosan az xx-be is beleszeretek, de hogy az lesz az utolsó motorom arra nem vennék mérget.
Tehát hozod a normát!
Azaz 8000/ szezon.
Valahol ezt el tudom fogadni, hogy eladáskor számít, de amit kereskedőtöl veszel (olaszból behozott és vmelyik oldalán csúszott) 30 000km-rel az órájában és ráköltesz 2 kilót, majd eladod 2-3 év múlva 42 000-rel; közben már lehet 80 ezer van benne, csak te sem és a vevő sem tudja, az miben más mint az enyém?
Abban, hogy nem annyit mutat az óra.
Vagy ténylegesen 25-35 ezer km van a gépben, de egykerekeztek vele, esetleg trehány gazdája volt, elhanyagolta a gépet stb!
Ezek szélsőséges példák, de számításba kell venni ilyen eseteket is.
És akkor máshogy teszem fel a kérdést!
Mennyi km-t mentek egy szezonban, ti mennyivel számoltok?
ennyi km-rel az órában neki mersz vágni?


Csak vicceltem

Mi Montenegroba megyünk
Mostanában én se sokkal többet,de idén megint belehúzok!
Lesz Erdély,meg Korzika is,meg még kitudja mi!
Legalább egy kicsíííííííííííííííííííít!
Naaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Olyan sok az érdeklődő az XX-ekre, hogy lehet én is meghirdetem. És ennek az óráját nem kell 20ezerre pörgetnie senkinek. Hiszen még a 18-at se nagyon érte el.
26 tal vettem meg Fix-x től innen... két szezonban mentem vele 16000 körül
Pontosan!
Igazad van!
De nagyon!
Komolyan mondom,nem értelek benneteket!
Van 1-2 tuti vétel a sok fos között,erre azon problémáztok,hogy évek múlva nem tudjátok majd eladni....

Egyébként ez "természetes" Magyarországon!