Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megnéztem a képeket. A feketével csúsztál?
Tessék 1.3 -ért 2007-es jobbos csúszás.
XX
Ha nem tört semmi akkor csak a szinével kell kibékülnöd mert az olyan amilyen. Az hogy hogy van összerakva meg Milka megmondja, úgyis felajánlotta hogy megnézi ha valami érdekel téged.
Nah jah miattam már le se tolod a képed
Mindig csak a szex meg a szipu.
Mergecimesszirewalósivagy....
csak akkor járok arra ha szükségem van egy kiwállo ügywédre!
Te is felém...
Nem volt arra mostanába utam.
Ha meg megyek és ráérek úgyis
Régen jártál felém.
Az a szürke vót Te bibas...
1.3?

Nekem nem héccázé ki áltad? Vagy mehheggesztettetted a vázat azóta?
Igazából nem is tudom milyen csere jöhetne számításba...
Az 1.3 nevetséges ár minden szempontból egyébként. (tudom hogy e körül mozog az ára) Ha kenyérre kéne akkor elbeszélgethetnénk róla természetesen. Azért raktam fel mert tavaly kb 1000km-t mentem, szóval nincs igazán kihasználva. Remélem az idei év jobb lesz. Megvagyok vele elégedve csak e miatt gondoltam hogy megnézem mit érhet, és ha valaki letesz megfelelő mennyiségű pénzt az asztalra akkor viheti. A képeim közt megtalálod egyébként. ( a fekete az )
Az 1.3 ról elbeszélgethetnénk. Egyébként én sem sietek.
Yamaha TDM 900 nem érdekel? Cserébe.Természetesen ráfizetek!
1.8 ért volt fent a neten, Atix barátom azt mondta hogy ha tényleg az akarom hogy elvigyék akkor1,3 körül. Szivem szerint 2,2 alku nélkül mert tudom mit adok el. Bár valószínű nem téli időszakban kell vele foglalkozni mert akkor még nyomotabbak az egyébként is alacsony xx árak. Úgyhogy nincs mit kapkodnom. Ha meg nem kel el és nem lesz pénzem tankolni sem akkor berakom a szobába dísznek, mert nem garázsdísz mint egy hayabusa.
Én is készen állok motor lesegetésre
Sose volt egy kapkodó idegbeteg!
Jelentkezni fog,türelem!
Kérdeztem Tőle mennyiért adja.
De még nem válaszolt.
Maister-é szintén vehető gép!
Garantáltan jól jársz vele!
Én azért nem ajánlottam eddig,mert nem tudtam hogy árulja!
Mennyiért kínálod?
Szia!

Nyilván minnél többet!
2008-as utolsó darab. 25000 km rendszeresen szervízelve, Gyári lánc van még fent, új vágott slickkel, Krauser oldaldobozokkal, Eloxált Martin dobokkal. Nem makulátlan mert sikerült párszor eldőlnöm vele (szó szerint) de nem tört semmi csupán karcokkal kell megbékélni.
Köszönöm a felajánlást!
Lehet hogy élek is vele!
Én lépek Morgen arbeit
Jó éjt XX népe
Aha értem!