Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen. A kilóméterrel van a baj. De nem azért mert ettől rossz lenne a Jose motorja. Hanem az előítélet miatt. Mert a vásárlók 95 százaléka kilóméterállést nézi nem az állapotot. Mint lentebb Ti is leírtátok.
Ha veszel egy motort 80 000-km el meg még beleraksz 40-et és úgy döntesz hogy eladnád, akkor ha a 80-tól visszahőkölnek, akkor a 120-tól mit csinálnak?
Ja
ez mindenhol fújva van...
Megnéztem német oldalakat 2005-ös volt a legfiatalabb XX amit árultak!
Magyarba ... dehogynem
azt meg nem hinné el senki
De lehetne benne 1200!
No?
Áááááááááááááááá Milkabácsi nem csinál ilyet!
Azt se tudja mi az!
Látom te doboz központú vagy!
olyan sok
csoda, hogy nem kell senkinek
nem tudok mit odaadni neki mert az enyémbe csak 25000van.
Add oda Milkának, majd jól visszatekeri
szerintem fél a kilómétertől pedig nem kéne! nem egy fórumtag látott xx-et 100000 km fölötti futással és SEMMI BAJA NEM VOLT! nyilván karban volt tartva!
Nem kell sietned! Mondom, nekem sem sürgős!
ok.
Az adatlapon.
no problem
Maistear! elírtam,sorry!
Nem igérem meg holnapra, de ha nem felejtem el akkor a héten elküldhetem. De azért tisztázzuk: a képeim közt nézted meg a mocit az adatlapomon, vagy amit belinkeltem?
Valamit nem értek....

Egy részről Maistar kb azt mondja hogy 1.3-ért se nagyon adná a paripát - amit Én meg is értek!

Más részről ott van José makulátlan motorja 1.1-ért csilliárd értékű dobozokkal....
Le tudnád nekem fényképezni a sérülést?
Ha elküldenéd az e-mail címemre, tisztelettel megköszönném.
Szürkével!
De a képek alján lévő írásból ki is derül!
Pár méter a bal oldalon, de arról nincs fent kép. A jobb oldala kanyarban ért le. (miután leszereltem a középsztendert mert egyébként az ért volna le) ja és akkor nem estem el!
A tiedet mint José-ét kár nézni!
Ezt írtam is neki,egyszerűbb itt elmondani oszt jó napot!
De már ezt is megtettem!
Mondtam neki,mindkettő gondos gazdától való,nyugodt szívvel tudom ajánlani!
Innentől a döntés,az alku a ti dolgotok!