Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.Most vettem egy xx-t.2004es 40 km után piros lápánál és tötyögésnél alapjáraton felment a vizem 98-102 fokra.A ventilátor bekapcsolt.Ez normális vagy valami gond van vele?Válaszotokat elöre is köszönöm.
Én is köszi!
Hajrá, beköltöztem anyukádék mellé(ha még ott laknak )
Köszi!
Sziasztok XX-esek!

Érdeklődöm a típus iránt és találtam is egy szép példányt a Honda Wilkernél(M3)
fekete 2002-es "19-ezer km-el"
Tud valaki róla valamit?
Átnézegettük ma úgy futólag és nagyon pöpecnek tűnik... Minden gyárinak néz ki,szinte karcmentes.Esetleg van tippetek,h kié lehet?

Előre is köszi a segítséget!
Üdv: Ritty
Józsefek!
Köszi, hát igen, hátul metzeler sportec M3 van, az lesz előre is, legalább egyforma lesz..Üdv.
Bálint, köszönöm szépen a születésnapi köszöntést. Valamikor össze kéne futni!
...
boldogat
Látom Tibor hasonlóan vélekedünk!
Köszönöm! Vagy ez a másik Jóskának szólt?!
A profik azt mondják vagy ugyan olyan minőségűt vagy közel hasonló anyagút. Értem ez alatt, ha hátul sport gumid van előre ne tegyél túrát vagy olyan keménységűt, mert perec lesz! Ezt vallom magam is!
Üdv!
Hát éppen az a pláne,hogy illene párost együtt használni!
másrészről pedig ha már az ember variál akkor előre szoktak sportosabb gumit rakni,hátra pedig túrásabbat...Szerintem ne rakj előre Sporttúra gumit,a hátsó sportodhoz.
Én a helyedben előre is M3 -at raknék...
Üdv :T
Én nem is arra gondoltam!
Részemről én a Martin dobokat respektálom,használom!
Boldog névnapot kívánok József!
Köszönöm szépen Milka.
A Termignoni már 7 éves, és a gazdája azt mondta, hogy nincs benne kivehető síp. Vagy már kivették?
Azért "E"betű,és kivehető csillapító nem csak a remusban van!
Van más hazai gyártó is aki legalább olyan,ha nem jobb minőséget gyárt!
Üdv Uraim és Hölgyeim.
Boldog névnapot kívánok én is minden Sanyina, Jóskának és Benedeknek. Remélem zsákszámra hozzák már a meleget.

Véleményeteket szeretném kérni sportdob ügyben.
XX-re szeretnék sportdobokat. Mindenféleképpen párban.
A piacon van Yoshimura, Remus, és Termignoni.
"E" betű csak a Remuson van. Kivehető síp szintén csak abban. A Yoshi amcsiból ered, kicsi karcolással, a termignoni már nem mai darab. kb 7 éves.
Köszönöm válaszaitokat előre is.
hlaci
Boldogot Bunkókám
A többi Jóskának is!
Szia, gumiból én Pilotroad2 párti vagyok, de vallom azt, hogy bármelyik neves gumigyártó gumija többet tud, mint egy egyszerű utcai motoros.

Én €224-ért találta, német ebayen superbike kit-et. LSL gyártmányú, mint az enyém is. ( http://www.ebay.de/itm/LSL-Sup...)
Ha megveszed, és szerelitek át a kormányon a dolgokat, akkor a kuplungcsővel vigyázz, hol vezeted, mert az enyémet eldarálta egy év alatt, mert összeért a kormány aljával...
Sziasztok!

Tudom, elcsépelt kérdés már, vissza is kereshetnék, de így egyszerűbb szerintem. Első gumit szeretnék venni a motorra (szintén XX). Most Metzeler Sportec M3 van rajta hátul az M1-es után, elöl még a régi M1. A hátsó még jó, épphogy 2e km-ert futott, viszont az első már egyrészt elég koros, valamint kopott gumi. Szeretnék venni egy újat. Milyet vegyek? Ha jól tudom, nem muszáj ugyanannak a guminak lenni elöl-hátul motoron...De mindegy, csak azért kérdezem, hogy van e a piacon jobb mostanában, vagy maradjak az M3-as metzelernél?

Nem megyek vele pályára...


Köszönöm előre is! Valamint ha valaki tud esetleg túrakormányt, vagy bármilyen telefonszámot, villahidat, csak kormányt, de jó lenne egyben... akkor megköszönöm, ha megossza velem. Láttam ebay-en kompletten, újan 279 EUR-ért, de nekem kicsit sok volt az az ár...Ha nincs olcsóbb, akkor nem lesz:D

Üdv. mindenkinek!Balesetmenteset!
Boldog névnapot Sándor!
Lassan jön...
Sándor!