Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosan!
Egyébként az XX-en nekem is a kényelem a legföbb gondom!
Megöregedtem!Vagy mi fene!
Köszönöm mindenkinek az együttérző szavakat!
A számlát ki kell fizetnem, de visszafizetik.
Természetesen amit lehet elkérek tőlük (direkt kisbetű a t!). Legalább a piaci ár-meg egy kicsi -legyen meg.
A gépet meg csak leáraztam egy kicsit, hátha megtetszik így már valakinek. A különbözetet meg majd meglátjuk.
Motorom még lehet másik, ez úgyis kényelmetlen volt!
sajnáljuk!
de fő hogy nektek nem lett bajotok!
Nem kell elöre semmit kifizetni, sehova,ha "okosan"csinálod!
Szebb Napot Kívánok!
NAGYON SAJNÁLOM!
Sok erőt, és rengeteg kitartást a biztosítóhoz!
A trérer számlát bemutatod azt kifizeteik, ahogy már irták!
Én is harcolok a biztosítóval, ill most már az ügyvédem is!

Lényeg, hogy meguszta a családod, és te is!
Én még mindig sürün látogatom, a gyogytornát!
De lehet,hidd el!
Szard le hogy mit ajánl fel a biztosito!Ak mindig ugy tekerek,csavbarják,hogy jo legyen nekik!Ezért élnek meg jol az ügyvédek!Viszont az ügyvédek a biztosito által felajánlot összeg többszörösét kiszedik belöle!
Meg egy csomo mindent ki lehet fizettetni a biztositoval,PL.kölcsön auto,annak fentartási költségei,bérlet ára,munkábol kiesés,és még sorolhatnám!De egy ügyvéd pont jol tudja(egy jo ügyvéd),hogy mi az amit a biztosito nem fizet ki egy "átlag polgárnak"pedig járna!
Pontosan!
Nekem van egy erre szakosodott ügyvédem!Nagyon ott van a szeren!
Mister-nek is segitett!
Nem irigyellek!
De azért ne "koty vetyéld" el a mocit!
Tudom, hogy ki kell fizetnie, de azt nekem előtte át kell utalni a mentősnek. 500 méter=48e ft. Kiszállás, beszállás, stb...

Meg másodikban is! A gyerekek biztonsága többet ér, mint egy újratákolt szerelem! Majd megszeretem az új kocsit is.

Mindenesetre amit lehet kiszedünk a biztosítóból!
Az autómentőt alapból KIKELL fizetnie a biztosítónak!
Ez mellett még sok mindent ki lehet fizettetni ,csak határozottnak kell lenni!
Egyébként igazad van,azt senki nem fogja értékelni,hogy mennyit jelentett illetve mennyibe volt az autó.Első körben GTK lesz,az szinte biztos. :(
Akkor számoljunk! Az autóm 18 éves volt! A piaci értéke 200-250e Ft. Mint írtam 10 éve nálam van/volt. Mindenből eredeti alkatrészt kapott, ha szükség volt rá. Igaz senki nem fizeti meg nekem, de évi6-8e km-t mentem vele 80-90 km-es sebességgel. Hidegen soha nem volt pörgetve, meg melegen sem nagyon. Az érzelmeket, meg a gondoskodást soha nem lehet megfizetni.
Egy szó mint száz így első blikkre a roncs ér 50-et, és a biztosító nem fog csak azért 2kilót adni, mert szerettem. Plusz még az autómentős díja. Egy biztos, hogy ebből nálam autó nem lesz többet!
Arról nem is beszélve, hogy ebből jól nem lehet kijönni!
Ha nem Te (Ti) vagytok a hibásak,márpedig azt mondtad hogy elaludt a károkozó,akkor fizet a biztosító,nem?
Jó,tudom nem megy az eljárás gyorsan,sőt qrva lassan megy...
Viszont ki kell fizettetni a másik biztosítására "mindent",amit csak lehet! - nem csak az autót!
Szebb estét az Uraknak!
Ma estefelé egy elalvó Úriember lenullázta a 10 éve féltve őrzött, óvott kocsimat! Szerencsére senki nem sérült meg! A gyerekeimnek és a páromnak sem lett baja! Így sajnos el kell kótyavetyélnem a motort is, mert csak így tudok másik kocsit venni.
Köszönöm!
De hogy a legjobb? Nem tudom!Most ilyen nem van,oszt jonapot! Ha megmarad az se baj! De már szeretnék váltani!
Helló Mindenki!
Gyorsan végigolvastam nov. 4-ig mindent, veszélyes kalandok nincsenek, de mint a tűz őrzőjének Djtocinak üzenem, hogy ne hagyja, hogy a Madarasok tobzódva lubickoljanak, - mert itt nem kell blokkot, dugókat, vezérműtengelyt, elektronikát cserélnie senkinek, itt nyugalom van (csak törés esetén kell alkatrész, a motorok gombnyomásra indulnak, berugókart sem keres senki) tehát a kóborgó Sólymokkal nem kell kesztyűs kézzel bánni, mégha a madarászati kézikönyv aztat írgya......
A végére: üdvözlet Mindenkinek (még a Madarasoknak is)!
GáborXX: jó volt az alpokosvidi!
Milka: a vevő már megszületett, de addig is a tiéd a világ egyik legjobb motorja!
VfrViliBá: Te is jól elsüllyedtél, milyen volt a kicsiring?
Djtoci: légy kemény mint porondmester és fronttartó!
ExXXzongorista
Én ma mostam le. Már idén 2x raktam el télre.
Jó estét!
Elraktam a motort jövőre!Gyakorlatilag 10 ezer km és két túra az idei termés, kicsit szűkös.
Lehet, hogy kapott egy újat helyette!
Ez sem airbrush, vagy kib.szott élethűre sikerült.
A rosszmájúság, az van!Gabi bácsi!
ATI!csalodnom kelll?bár nem rossz választás de nagyon vigyázzatok magatokra!
na mesélj Drága Gábor!ne már!
Szép jó reggelt.

Látom komoly témák vannak.
Mindig tudtam, hogy égetnivaló