Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legmélyebb tisztelettel megjegyezném,hogy a Bódis szerintem hangos,üvöltős - van akinek ez tetszik. Sport motorra való.
A Martin teltebb,mélyebb hanggal bír,szerintem jobban illik az XX-hez.
De ez csak az én magánvéleményem....
Légy üdvözölve!
Itt a fórumon komoly többséget képeznek a Martin-ra esküvők.
De a Mastek doboknak is vannak hódolóik.
Jómagam elvakult bódi párti vagyok.
Tulajdonképpen mindenki arra esküszik amilyen neki van!
Dobjaid milyenségének csak pénztárcád,és izlésvilágod szabhat határokat.
ámde!
ha rám hallgatsz nem veszel bódist!
(nehogymárneazenyémlegyenazegyedülállóancsodálatosanlen
yűgözőlegszebbhangú)
remélem tudtam segiteni!
Ez érdekes téma...
Anno amikor nekem kellettek volna dobok (baleset),akkor utána mentem a dolgoknak.
Az én meglátásom:
- télen akcióba 2db Martin dob vagy Finster lett volna 75-80e ft. (ÚJ!)
- Akrapovic 4-1 rendszer az is ennyi. (használt)

Én az utóbbit verziót választottam...
Azt mondják a Martinnak nagyon szép mély hangja van XX-en!
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy nincs-e valakinek tapasztalata martin vagy raptor dobbal kapcsolatban gondolok pl.hang,tartósság,pontosság...
vagy érdemesebb inkább valami neveset horror áron?
Előre is köszönöm!
szép estét!
Szép jó estét!
Üdv!
helló..
Hello!
Boldog névnapot!
83 ban születtem. Komolyabb motorom 6 éve van előtte Pannónia stb stb ott nem használtam csak castrolt.

De jobb később mint soha. :D
Párom is ezt használja, én maradok a Motulnál.
Nem kapkodtad el a megismerkedést a Bel-Ray olajjal.
1985-ben a Hondámba ezt használtam, a ceramia adalékban nem hiszek, nincs is szükség rá, hiszen jó olaj az anéllkül is.
Amúgy nem régen találkoztam egy új olajjal. Bel-Ray (ezt már próbáltam és nagyon jó minőség szerintem) Ceramic adalék anyag.

A lényeg, hogy a motorodba öntöd és belülről kerámia rétegű lesz. Felhívtam a hazai kereskedőt, hogy ha bele öntöm a motorba és a motor nem úgy reagál mint ők állítják akkor garanciát vállalnak-e, de szerintem tudja már mindenki mit mondtak.

Ha létezne olyan adalék amire adnak több év garanciát akkor kipróbálnám amúgy. Bár nem akkor sem.
na igen,,és sok-sok kavics is kel bele :-)
:-)
Tényleg.........Boldog Ati-t!
Szép estét...
Isten éltesse az Attilákat,,,
Figy, tudod merre van nagykőrös? Ha most úgyis arra felé fogsz járkálni akkor ajánlom neked a Kék Juhar cukrászdát fagyizni. Ahol eddig nyaltam azok közül ott volt a legjobb régi fagyi. Most hogy jön a jó idő, kötelező úgyis fagyizni.
Ha jól tudom akkor ahhoz, hogy teljes hatásfokkal dolgozzon be is kell betonozni és homokot is kell önteni hozzá. Lehet a hűtő víz helyett kell homok?
Jó reggelt!
Inkább az olajra sokszor, mint a prolongra egyszer! Azt meghagyom a Hummerekbe, meg Corvettekbe!
Minek költeni olajra!? Prolong....! Nem kel bele többet olaj, és még hűtő víz se! Nem láttátok a reklámot?! :-) :-)
oks!
Építenek neked egy XX et a megmaradt cuccaidból.

Akkor kedden szólok, oksa? Utána már csak ide kell találnod(notok).
Szerinted?