Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van itt rola pár friss kép!
Természetesen hozzá járnak,az extrák is(állithato pleko,oldaldobozok,kidörrentö,stb).
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Dönteni lehet! Bear69 tiszteletbeli kolléga csak azért adta el az XX-et, mert az alját döntés közben mindig kikoptatta! Fogyasztás csuklófüggő. Nekem a nagy átlag 6,2. Nem állatkodok nagyon, de van, hogy elgurul a gyógyszer... Az utast meg sem érzed (fogyasztásban sem nagyon), nyomaték van bőven. A forma meg olyan amilyen! Én azt is szeretem! Különben is, amikor felülsz nem látod, csak a műszereket!
"Mi a véleményetek az XX-ről?"
Ilyet kérdezni egy xx-forumon!?
Fogyasztás csuklo függö,mint minden vasnál!De én simán kihozom 6-lityiböl!Döntögetni meglepöen jol lehet,ahhoz képest hogy egy "bálna".
Az enyém pont eladó!nézd meg!Képtáramba is sok képet találsz rola!
Mindent megkapott,amit egy vas megkaphatott!
Sziasztok!

Segítsetek nekem légyszíves!
Eddig egy 600RR-el motorozgattam, és úgy néz ki ha találok egy jó üzletet, lecserélném. Sokat túrázok, már 2 személlyel, így kinőttük az RR-t. Mi a véleményetek az XX-ről? Kicsit formailag nem tetszik, de erről hallottam a legjobbakat, és szerintem jó választás lenne, egy 2006-2007-es évjáratban. Fogyasztásban hogy megy? Lehet azért rendesen döntögetni? Mennyire vagytok elégedettek vele?
Ha tudtok eladót, azt is szívesen fogadom.

Köszi!
Hali Hali!

És még a profil képeimet nem is láttad,
ott a valóság!
Jó reggelt!
Jók lettek a képeid!
Ja nekem a slik gumival nem ment el 3000km sem...
Az oldaláról elkopott a gumi, nem is tudom miért
Szép Reggelt!
Összebarátkoztunk, kanyarokban sem vagyok már szégyellős vele, de nem az én méretem, magasan van a lábtartó , az ülésmagasság is alacsony, ezért még menetközben sem tudom kinyújtani a lábam, hogy egy kicsit pihentessem egyszerűen leér a földre....
a szélvédelem nagyon jó meg is lepődtem rajta!
Halkan mondom, hogy meg ne hallja, nem biztos, hogy évekig tart ez a barátság!

A melegen nehezen indulást 4 nap után feladták a szervizben, igy én is beletörödtem már!
A tura tempóban az egész túra átlagjában 6.8l evet.
Szerintem ez már kezd normálisabb lenni
Nálunk is igy van!
Azzal a különbséggel,hogy nálam pár éve a hétvége szent!Nem dolgozok hétvégén(illetve csak egy cégnek),de az a tipikus"van az a pénz,amiért kopaszodik az ember"!Mi ma a gyerekkel kerékpároztunk!El bicajoztunk Vácra,meg vissza!
Szia! Igen megvagyok, csak hétfőtől-szombatig dolgozok,és vasárnap a kislányomé. De köszönöm az érdeklődést.
Üdv!
Hello!
Nagy kockázatot nem vállaltál, lehetett tudni, hogy állat lesz!
Gondolom az is volt!Megszeretted a 'busát?
Szépjonapot neked is!
elökerültél?
Szia!

Küldjél emil címet, küldöm a képeket.

Üdv.: Hajek
Jóreggelt mindenkinek! GáborXX! Néztem a CLUB130-on is a képeket. hát mindenoldalon gyönyörű. Legalább ilyen szép hely a Pireneusok is, ahol én jártam. Sajnos akkor még nem motorral,de egyszer azzal is elszeretnék jutni oda.
Isten hozott!
Haligali,

Most jövök Görögországból:
Szép Estét Mindenkinek!

Akit érdekel tettem fek képeket a nagy Alpoktúráról!


http://sportmotor.hu/motoros_k...
Deee....kérlek! Tanits mester!


Szép jó estét!
legalább neked ne magyarázzam!
cöccöcccö....
Szerinted!
Nem belerondít, hanem emeli a színvonalat.

Szép napot!