Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Max hétvégére tudunk menni!
ami egy,esetleg két északát jelenthet!Hogy gyerekkel,vagy csak ketten az asszonyal,azt még nem tudom!De idöben jelezni fogom,mint az idöpontot is!
"Szállás áraink 2700-3500 Ft/fő/éj (+ idegenforgalmi adó) között alakulnak, a létszámtól és az eltöltött vendégéjszakák számától függően. Ideális pihenési lehetőség max. 2x7 fő részére télen, nyáron. A szállás időtartama alatt vendégeinknek 10% engedményt biztosítunk a szilvásváradi Fenyő Vendéglőben.
Üdülési csekket is elfogadunk! "
Megnéztem a honlapot!
Nekem bejön!Most(holnap hajnalban)elmegyek egy kicsit nyugateuropát nézelödni,de ha vissza jöttem,akkor mindenféle képpen meglátogatlak!
Kérdés:Szállás van,és ha van milyen áron?erre vonatkozoan nem találtam infot!
köszönöm!
De sajnos a fagyit ki kell hagynom,mint minden édességet!
Max.kávé lehet!
Szia!
A nagyobb teljesítményű és gyorsabb motorokon a ZR jelzést szokták használni...ami 240 km/ h feletti értékre jó
Az M az csak 130-ig megfelelő.
Pontosabban ....
H- 240Km/ h-ig
V- 240Km/ h
W-270Km/h
Y- 300Km/ h
A motorokon ( motorgumikon) mondom álltalában a ZR jelzést használják....ami XX-re már jó
A szám mellette 1-től 3 jegyű számig terjed....az a súlyindexet - a gumiabroncs maximális terhelését mutatja..De ezzel ne foglalkozz ..Ami Zr jelzéssel van ellátva az már általában nagy ,nehéz vasakhoz van tervezve
Köszönöm a gyorsaságod Milka!
Jövök Neked egy fagyival.
Szilvásvárad, Szalajka-völgy FEnyő étterem. KEresd az újdonsül XX-est, és csak annyit mondj, hogy Milka keres.

Sőt ha erre van kedvetek túrázni tisztelt segítőkész fórumozók, akkor 10% kedvezményt biztosítok Nektek az étteremben.
www.fenyovendeglo.hu
EZ itt a reklám helye is lehet.
itt van egy sebesség indextáblázat!
http://www.taylorgumi.hu/Sebes...
Elsö:120/70ZR 17(58W) vagy 120/70ZR 17M
Hátso:180/70ZR 17(73w) vagy 180/70ZR 17M
A sebesség indexet a zárojeles szám/betü kombináco jelenti!Hogy ez milyen sebességet takar,azt fejböl nem tudom,de nézz utánna a neten!Mondjuk a gumidoki-nál!Ott biztosan megtalálod!
Nem nem mindegy!
De mint irtam,agumidon megtalálod!
De megnézem neked a nagykönybe!
Köszönöm Uraim a gyors válaszokat, megtartom a tanácsotokat.
De mégis? Milyen legyen annak a guminak a sebességindexe? Csak van olyan, ami a XX-re jó?
A méret OK, de a sebességindex mégse mind1?
Srácok!

Most hivtak, hogy a Dózsa György uton, mentő, yard, meg kék XX stb az uton.....
Remélem mindenki jól van!
Ja igen!
Én a Metzellerel megégettem magam!
Pontosabban pályán sikerült elmelegitteni,és kanyarban leért a vállam!
Most az uj kétkomponensü road-attac-ot tettem fel!Egyenlöre jol vizsgázik!
A gyári méreteken ne variálj!
Én probáltam,és nem volt jo!
Szélesebb hátsoval,nagyobb sebességnél(200-felett) bekigyozott!
Sebességindexet megtalálod a gumin!
Jók a méretek!
Ilyeneket vegyél majd...
Sziasztok!
Ismét segítségetekre van szükségem.
XXre milyen méretű gumi a legjobb? Ezeknek a gumiknak mekkora a sebességindexe erre a vasra? Jelenleg 120/70 és 180/55 Metzeller van rajta. Ezzel vettem, és lassan gondolkozni kell új vásárláson.
Köszi előre is.
Nekem nincs hátso dobozom,ezért nincs hátso platnim!
okok:Akármilyet is veszel,hosszutávon nem fogja birni,hogy nekidölnek!Nehezebb felszálni,föleg a hátso utasnak!Ha megpakolod hohetetlen mod megváltoztatja a motor menetdinamikáját(rossz irányba)!Nagyobb sebességnél(180-felett),képes koválygásra késztetni a vasat(föleg egy személyel)!És szerintem nem fér bele annyi,mint az oldalsokba(bár nekem azokbol a legnagyobb van).
Köszönöm szépen!
De szerintem ha Milkánét kérdeznétek,roppant más lenne a véleménye!
Köszönöm szépen. Képek hamarosan, mert most dolgozom, motorozom, dolgozom!
Gratula a vashoz..!
Dobj majd föl róla néhány fotót!
Köszönöm Uram!
Szia!

Tetszik, de hátsó dobozt hogy fogatod rá? Nekem csak hátsó dobozhoz kellene, de olyan, ami masszív, és amibe kapaszkodni is lehet.
Amúgy mennyiért adod?
Apropó!
A Miso motorját nem vettem meg, úgyhogy a tankbőr is nála van még.
Viszont a 2004-es LImited már a garázsban van.
NEmértem, hogy eddig miért nem MOTORT vettem. Volt már Yamahám, Suzukim, de most van MOTOROM!
Köszönöm mindenkinek a tanácsot és a segíteségeket.
Így látatlanba is egyetértek veled és mindenkivel. .
Hiztam vagy 20-kilot!
Nem is 20-at,40-et!
Hát még a gazdája! Áldott jó ember!
A képeim közt nézd meg az enyémet!