Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs!
Egyébként az évjáratok között van különbség a légszűrőt tekintve?
A szalonban 16e-mondtak tavasszal. Ha kipostázzák, akkor is megállna 11 alatt. Persze ha tré ez a cucc nyilván nem veszem meg. Csak a legjobbat kaphatja meg a drágám... Elvégre kell a fiamnak, és addig még van 12 éve nálam.
Pontosan!
Én kb. 10-éve Olaszbol hoztam lámpákat!
Bemehettem az üzembe,és elámultam!Jöttek le szépen futoszalagon a pilácsok,majd egy Y-elágazás után,az egyik Hella dobozba került,a másik meg noném dobozba!No ennyit a nagy Hellárol!
Nem mindegy!
Ma már minden Kinai!Ami nem Kinai az utángyártott!
Amúgy a gyári se sokkal drágább!
Plusz én már hallottam olyat hogy az olajszűrőket is 1 helyen gyártják, utána kerül rá más-más márkanév. Lehet ezekkel is így van!
Azt én is néztem, hogy japán cím van a honlapjukon.
Egy nagy japó- kínai cég!
Én még csak olajszűrővel taliztam de ez sem lehet rosszabb bármi másnál sem. Szerintem!
A mostaniba 12e van. Jövőre akarom cserélni, de ennyi pénzt lehet megérne. Csak nagyon gagyit nem szeretnék belerakni.
Én még nem hallottam rola,de az nem jelent semmit!
Már csak árat kéne irnod!
Szép napot az Uraknak!
Valaki ismeri ezt a márkát?
sZÉP JÓNAPOT MINDENKINEK! HITELÁTVÁLLALÁSSAL Eladó egy 2005 novembrei XX. 28000km van benne. A megszűnt munkahely miatt 3 hónappal elvagyok maradva,és ezért kell megválnom tőle. Vagy jövő hét vasárnap viszi a BANK, és akkor kb 2 misit kell egy olyan motorért fizetnem, ami már nem az enyém. Ha valakit érdekel itt is megtalál. Köszönöm szépen előre is mindenkinek. Mély tisztelettel: Pölöskei Zsolt. Nagyon nem szeretnék megválni tőle,de ha nincs más akkor inkább eladnám mint a Bank vigye.
szép napot mindenkinek!
Az lehet, csak a motor volt egy idős a kovakővel!
Értem!
szép napot!
Neki meg, mert a motor haza hozattal meg mindennel is sokkal olcsóbb.
Szép napot mindenkinek!
Ahogy néztem áltlános iskolás lányok motoroztak a pályán....azért volt ez ekkora király
Erre varrjatok gombot:

http://youtu.be/IE_WKmnnho0
Az jó mert láncot kell majd venni rá. Meg egy komplett nagy szervíz kell neki. Folyadékok gyertya stb.
13-ért...és az se baj ha nincsenek kerekei.
szép estét mindenkinek!