Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tehát nem kockáztattál meg egy későbbi törés veszélyt!
de a leg fájóbb törés az

















első teleszkópom volt...
nálam nem is volt repedés......
én eltörtem mindent vazze!
naná hogy kész lesz!
szép lesz!
hangos lesz!
gyors lesz!
énmeg.....
maradok aki voltam....
Frankó...............ööööö.....mármint, hogy lassan készen lesz.

Erről jutott eszembe, hogy egy srác is oda futott a motorhoz, de nem vette észre, hogy megrepedt a vállánál valami és amint megemelte a motort ott maradt a kezével együtt. Persze nem szakadt ki a keze, csak a repedés mentél eltört.
nálam a motorhoz futás nem merült fel mint lehetséges opció...
egyel több helyen görbült a lábam mint az megszokott volt.....
a motor hogy áll?
hát az sehogy!illetve ugy ahogy hazahozták...leszedtem róla azokat amik már ugyis lentvoltak,de ennyi.meló problémáim voltak eleddig és örültem ha fizetni tudom a fizetnivalókat..
De!
ez már a múlt!
Tavaszra kész leszek a drágaszággal!
Hát igen igazi Király vagy, de ebben sosem kételkedett senki.
Mondjuk mikor én estem, akkor egyből amint magamhoz tértem a motorhoz futottam és átnéztem, de miután elindultam és megérkeztem az uti célomra akkor vettem észre, hogy szinte mindenhol vérzek.

Motor, hogy áll?
sőt!
még rá is szóltam a mentősre hogy:
nehogy levágd ember....30 rongy volt a jakó....
de most komolyan!természetesen itthon néztem meg a ruhát egy hónap mulva amikor hazaengedtek....merthogy visszaadták....
mondjuk a protikat kiszedtem belőle...hátha jólesz még valamire...
Akkor a ruha mégsem úszta meg. Bőrt tervezek én is, de csak, ha haladni akarok. A többire bőven jó egy textíl.

Te most komolyan a ruhád nézted mikor mentettek? Nem vagy egy lágy Király!
Az megeshet. De most kiderült, hogy csak 1x fognak benne esni, aztán többet nem vesznek fel ilyet.
szép estét!
gondoltam belevau!
nos én cordoura-ban dobtam el magam szeptemberben.....
a ruha tipp-topp ra egyben maradt!még ki sem szakadt sehol!
ahol protektorok védtek ott nem tört el semmim....(igaz hogy csak ott nem...)
most vettem egy bőrt.....(de csak véletlen hogy éppen bőr!)ez volt kis pénzért!
ja...és még annyi hogy 5 rétegű volt a cordi....(mert ahogy vágták le rólam a mentősök jól látszott..)
de én szerettem....

Lehet, hogy Ők még nem estek?
Szó sincs kenguru-bőrröl....Nature marha...abból is két réteg az egyik a saját..a másik a kabát!
Igen, pont ettől tartottam. Ezért is nem szereztem be, de annyira sokan nyomják így, hogy azt gittem már én gondolom rosszul.
Én testpáncélt semmi pénzért nem vennék fel!akkor inkább ala-natur motorozom!Vagy beöltözök rendesen,vagy mindegy!Nincs rosszabb mint mikor szedik ki belöled a kavicsokat csipesszel a sürgösségin!Tapsztalatbol tudom!Azt is meg merem kockáztatni,rosszabb mint egy törés!
Sokkal!
Ja télleg amúgy ha a bőr az kengurubőr akkor meg mégjobb.

Valakinek van már sajnálatos tapasztalata a test páncéllal? Mert sokakat látok rövidgatyában, pólóban motorozni felcsatolható csoda védő felszerelésekben.

De valamiért nem tudom, de nem tűnik túl biztonságosnak. Kavicsok, ágak stb.... ha valaki vágja ossza meg véleményét, tudását.
Hát , ha esetleg valakit érdekel..én bőrcuccban dobtam el a 1.2-es Banditomat ...közúton...olyan 80-90km/h nál
A földetérés az kb 60-70-el történt mert még egy kicsit tudtam fékezni...A bőrön egy alig észrevehető horzsoláson és a csizmán lévő valamilyen kemény betét kettétörésén kívül ( nemtom mibe ütöttem be) semmi probléma nem volt...Azt a 3.5 fél hét táppénzt leszámítva amíg otthon dekkoltam sajgó vállal és bordával!
Azóta vettem Cordurát is a nadrág 2X a kabát 3X volt rajtam...Nem érzem benne jól magam...belekap a szél ,zizeg, mozgat a motorral együtt...Úgyhogy valószínű eladó lesz....Bár mondjuk most nem kell használnom....( kerékpáron hülyén néznék ki benne )
Ennek is olyan 10x5 max. Hát olcsóbb mint egy új vásárlása.
örülök neki!
Egyébként elég apro pénzért javitották(olyan 2-3 ezer Ft).A javittani valo rész 4X6 cm es volt!


Sok féle van, van amelyik 4-5 réteg, de vannak komolyabbak amik akár 10 rétegből állnak.
Majd megkérdezem a szakikat, hogy hol csinálnak ilyet, de adtál egy jó tippet.
Nos ez egy jo kérdés!
Fogalmam sincs!Azt se tudtam,hogy ennyi fajta létezik!A szokásos általánis anyag(asszem cordura).
Csak külső iven ott...