Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát Csokibá áradozott a szállásról és én csak a Milka képtárból szemezgettem! Neked is egészségedre!
Némi irigységet vélek felfedezni...
Van mosdótok?
Egészségedre ebben a nagy melegben!
És a mosdó is rendben volt...
Mért mibajod volt ezzel... embéegyes...
Ez az SMS most jött!

aki ott vlot a turán Krakkoba tudja miröl van szo!Én nagyon meghatodtam!

"Köszönjük a segitséget Krakkoban.Megérkeztünk haza ,Százhalombattára.További széles utat!

Orsi&Gyuri (B-king)
Mintha ismerösek lennének ezek a képek!
Lassan az enyémek is fennt lesznek!
Olyan 300DB már fent van,ugyhogy már csak olyan 500-at kell feltennem!
Még jo hogy már otthon vagy!
Én még nem m ostam,mert annyi a dolog egy hét után,hogy azt se tudom hol kezdjem!
Már rég itthon vagyok, le is mostam a motort!
Hátha lesz belőle valami!
Igen köszönöm!
Minden oké? Hát tudnék mesélni!
A Lengyelekröl csak annyit,hogy egy ideig nem ohajtok találkozni egyel se4Amit müveltek az ktitikán aluli volt!A szállásrol nem is beszélve,az volt a non plusz ultra!
Üdv. újra itthon ! Minden OK: volt?
Ilyenkor kell hazaérni?
Ember hivott!alkudozok a kékre!
Nincs!
Mint irtam, az okokat!
Igen!
sajna ez van!
Értem!
Melo kuncsorgást még hál istennek nem ismerem!Remélem nem is fogom megismerni!
Szép jonapot mindenkinek!

nos befutottunk!

Képeket elkezdem feltölteni a szokott helyre!
JÓ Reggelt mindenkiiiii!
Szerintem aki megadta az simán számított arra, hogy használni is fogja valaki.
Srácok! Az iránt érdeklődnék akinek van az adatlapon msn vagy skype címe azokat felvehetem-e?
Tíz évet éltem fennt Pesten és ha tehettem volna, akkor nem is költöztem volna vidékre ahol az embernek úgy kell kuncsorognia, hogy kapjon melót. Mihelyst az ember tud valami normális melót szerezni, már megyünk is vissza a kis családommal. Igaz,hogy csak albérlet de az is valami.
Teljes mértékben egyetértek veled. Az Alpinszakma is nagyon a tetőfokára hágott az utóbbi években. Sőt nagyon sok kókler brigád van aki pl: 5000ft-ért kivágja Jóska bá fenyőfáját,de amikor ráesik az ág a tetőre vagy leszakítja a villanyvezetéket akkor futás van. Tudom azt is, hogy friss jogsival nehéz az elhelyezkedés, de ha nincs olyan cég aki ezt felvállalja, akkor nincs és nem is lesz az embernek gyakorlata. Végül én is rájöttem, hogy nagyon Főváros centrikus a mai Magyarország.
Jó reggelt!