Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondom hogy ez a gyárilag fojtott verzió...pont az a szin...Menya is emlitette a busa fórumon, amikor megvillant a "kimotoroztam már" csávó...emléxel...
Azt tudjuk hogy az XX elsö futomüve nem a legjobb.És akkor fonoman fogalmaztam!De ez van!Az viszont furcsa,hogy nem érzed a többlet teljesitményt?Pedig a Busa joval erösebb!És et érezhetö is!
Atix!

Neked sincs használhatatlan fejidomod?
Gratula a vashoz!
Osztom a véleményed a dolgokban....bár sztem a busa sokkal jobban megy! Az meg ,hogy elmennek melletted vagy nem? Az első mindig az, hogy ki ül a motoron, a technika másodlagos.
Szerintem műa.
Biztos ez is a gyári fojtásos, ami 130 LE-re van korlátozva...
Sziasztok
Mint említettem, 2007. 03-án újonnan vásároltam egy xx-et amivel 52500km mentem. Most meg vettem egy 7000km busát. Az össze hasonlítást próbálom minden elfogultság nélkül leírni nektek. A Honda xx egy műszer a busához képest. A motor járása 52500km-nél is egyenletes zajmentes. A busa is szépen megy de az iskolatáskáját nem viheti az xx-nek. Zalaegerszegről hoztam Pécsig mivel én Pécsi vagyok. Kigyorsításnál sem vettem észre a LE különbséget. Egyébként van két motoros társam akinek busájuk van de nem igazán tudtak elmenni mellettem. Tudom ez sok mindentől függ! Viszont egyet elkel ismerni a futóműve sokkal jobb mint az xx-nek. Könnyebb vele motorozni a kanyarokat jobban, gyorsabban lehet venni vele. Erre nálunk van bőven lehetőség gyakorlásra. Barátkozom vele de attól tartok nem fog nálam meg élni 52500km-t. Hát röviden ennyi, tudom most kapok jót rosszat, de ez az én véleményem 2000km után. Busások jó a gép, de az xx szerintem jobb.
Széles utat, és jó barátságot minden motorosnak.
ez vasbol van!
Szevasz ! én müanyagheggesztéssel és fényezéssel is foglalkozom
Minden megoldhato!
szerintem!illetve vajdnem minden!
Az hogy anyagilag megéri,vagy se,azt kell eldönteni mindig!
Örülök hogy optimista vagy!
Nekem a balesetnél letört,de az okos műanyagos nem rakta vissza és el is tűnt...
No kezdek képbe lenni!
szerintem simán készithetö ilyen!
Nézem!
azt a "baszást"!
Semmi gond!
Ha tudok segitek!
Milka!

Ne idegelj vazee!
Nem a 23-as versenyző az,hanem alatta a fejidomba az a kis b@szás! (a 23 szám alatt)
Lehet élek a segítségeddel.
Motmár értem!
De a 23-as szám,egy csavart jelöl!
Tudod hogy van!
Szegény az eklézsia!
egyébként ennyibe került az aluminium hozzá!
Na jóvanám...minden szir-szart összeszedsz a lomisnál aztán ötezerér árulod?
Ott van a legutobbi ténykedésem!
5.000Ft-ért el is vihetö!
Nagyon strapa biro!
tudok segitteni!
Ha gondolod!
Biztosan szép helyeken jártatok! Írhatnál egy röpke élménybeszámolót!
És rendesen "irigy" vagyok, hogy nem lehettem ott, de ez nekem sajnos csak álom marad!
Monaco környéke