Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hellohello!
Jó napot mindenkinek.
Jó napot Mindenkinek!
Nagyon szivesen segitek,ha tudok.
Bar munkaban nem nagyon tudok,meret:1)keves van most nagyon(mindenki akinek nincs jobb otlete fuvarozni,teherautot vezetni akar az utobbi par evben),kissebb nagyobb tudassal.Ne vedd szemelyeskedesnek,de mi igy mondjuk"felhigult ez a szakma".2)az emlitett okok miatt,nmem szivesen foglakoztatnak kezdot,3)amit a mai napig nem ertek,es nem tudok elfogadni hogy ez az orszag fovaros centrikus.Magzyarul,a fovarostol 40-kilometerre,mar ne akarj munkat vallalni,mert vewgkepp nincs.Legalabbis fuvarosmelo.De tanacsban tudok,es szivesen segitek is.Esetleg tudok ceget ajanlani,hol kopogtass.Folyt kov hetfon.
Akad.
Hello mindenki!
Milka1. Köszönöm szépen az írásbeli infót. mint mondtam alább őszinte embernek tartom magam. A jogsi olyan friss hogy a héten hozom el az okmányirodából. Természetesen nagy C-E. Az Enyingi munkaügy állta. de ahogy mondod a GKI nélkül nem tudok munkát vállalni. bízom benne,hogy ezt is megtudom csinálni. PAV3 van még meg. Ugye ehhez már EÜ2 kell ami megvan 93óta. Szükség estén a PAV1-2 is megcsinálná azember. Ha megjössz akkor majd érdekelne kicsit bővebben ez az egész.
Üdvözletem küldöm mindenkinek
Van még alkatrészed? Vagy már nem van?
Szép jó reggelt!
SZEP JONAPOT.
nem nagyon van.Illetve hely az lenne,de mint en se,mas se szereti ha "kezdo"vezeti a jarganyat.(egz jobb talicska 3-5 milla)Es a jargany meg csak a kissebbik gond,de ha a melot is elcseszi,az mar komolyabb,dragabb tortenet.
No meg mit takar a "friss hivatasos" jogsi.
Nalam az alap:c,e(nagy E) ADR,vizsga(folyadekoas,darabarus),no meg a tulmeretezett-tulterhelt papirocska,gepkezeloi jogositvany(hatfal,targonca,stb).Oszt ehez jon meg a belfoldi arufuvarozoi-automentoi papirocska(ennelkul hivatalosan nem valalhatsz munkat),ja meg az uj EU-fuvarozasi engedely.
no szoval roviden ennyi.
De hetfon hazaerek(remelem epsegben)es akkor kibesz
Szia Csöle! Nagyon szépen köszönöm az infókat majd rájuk nézek. De az az igazság hogy hétfő óta van NET de azóta 3-szor omlott össze a gépünk. Olyan kicsi a kapacitása. s míg: NINCS PÉNZ NINCS LÓVÉ. Addig nem tudok ugrálni.

Holnap délután vagy dél körül valaki valamerre?
Én Pesten leszek motorral mehetnénk 1 rövidkét vagy amilyenre sikerül...
link ujra:

2.1.
Olvastam hogy melót keresel...egy csomó helyen keresnek alpinistát..pl:

http://www.tutimelo.hu/index.php?option=com_adsmana
ger&page=show_ad&adid=88&catid=12&Itemid=54

http://www.expressz.hu/a
llas-munka/epitoipar/egyeb/hirdetes-21176957/

Google a te barátod...
Neked is légtornász!
Sziasztok mindenkinek.


Pedig azt hittem.
Nem szeretnélek megsérteni, ezért valami ajánlatot mondjál légyszíves. Info@hanatrade.hu

Köszi
Nem tudom,mondj rá valamit!
Címem az adatlapomon...
jjjjja
üdv mindenkinek
Amiből a jobbos kicsit görbe?
Szia!

Mi lenne az ára?
Uhhhhhhhhhhhhhhhhh!
Mit kapok, mit kapok?
Köszi Herci!

Erre voltam kíváncsi!
Egyébként gratulálok,a Te hozzászólásod volt a 30000.!