Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor örülök neki. Na megyek mert az asszony kírúg a házból!Ma délután kötötték be a NET-et de már le vok tiltva. Pedig csak melót keresek. Na joéjt minden kinek.
Nem hála Istennek, kisebb felépülés után, jobb mint volt!
Jocikirálynak nem lett komoly baja?
Milyen moci volt?
Hát van mit reszelni rajta...
Nagyon összetőrt a moci?
Igen!
Hát én szerintem nem volt az!
De kinek mi a jo?!
Nem...az alpinista azért lett volna jó, hogy kihúzza a szakadékból...ahova bezúgott mocival...
Szép jónapot mindenkinek. MOSTANTÓL HÁL ISTENNEK ELÉRHETŐ VOK MINDENKI SZÁMÁRA. Tavaly Atix-szal ismerkedtem meg a xx. kerületben egy horgászbolt előtt és azóta néha tudtam egy egy üzit küldeni nektek. De most már van NET így hamarosan képbe leszek veletek kapcsolatban. Azt hiszem Jocikirály írta hogy jó lett volna egy Alpinista tavaly szptemberben. Gondolom ez egy jó kis motoros túra volt.
belefér!
de ha tovább srofoljátok a colák mennyiségét,a kettö felettit ti áljátok!
Tudom,tudom!
Csak ugrattalak!
Tul tárgyaltuk!
Megyek!
Olyan a futómüve...mint egy álom. És csak ránézel a kanyarra és már lapon van! Kurva jó!

Sziasztok!
Nekem ennyit megér, Milkától egy Kóla!
Ötlet szintjén mutattam a linket, nem akarok túra szervező lenni.
Gratulálok az új motorodhoz! Sok balesetmentes km-t!
Nem kiforrott dolog és nem is hirdettem.Ketten megyünk a cimborámmal!Beszéltünk már erről a túra vezetősködésről!
ami egyből feltűnik vezetésben, hogy sokkal, de sokkal könnyebbnek érződik, mint egy k8 busa, vagy egy xx, inkább, majdnem egy 1000 sportgéphez hasonlítanám a kanyarodását, a fék, a futóművét meg nagyon nagyon összehangolták,aki kitalálta a váltóaszisztenst, az sem volt egy hülye gyerek ami nem tettszik, picit magasabb a lábtartó mint az xx en, nem jó a szélvédelme és 17literes tankja...
röviden ennyi.de ha van kérdésed tedd fel....
és nem fogyaszt sokat, kb. 6,5 körül a vegyesnél
Akkor én kérek ELNÉZÉST!
én egyáltalán nem pörögnek a km-rek a bmwébe...

egy picit még utol szeretném érni magam
mit hasonlítsak össze?
Lehet, hogy telhetetlen és két colát kér!
Miért?
nem jo ajánlat?