Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem és Five-nek van! Nem éri meg, semmi extrát nem kapsz a pénzedért! Nekem no segítség a balesetemkor, nem gyorsítanak az ügyintézésen... (persze hacsak le nem csuknak, mert akkor összegfüggően leteszik érted a jattot)
Urak!

Van valakinek tapasztalata a DAS biztosítóval?
Nekem meg van 2 yoshytrijoválom
Van 2 összekötő csövem,amivel bármilyen dobot rá tudsz tenni...
Köszike...
Óccsóóóó vazeee!

Gondolom a bontós se "teli" áron veszi meg...
Mi az a tescós ár?
Küldtem SMS-t,kigondoltad?
Eladtam!
Vazze...

Múltkor kértem az Egrusokat, nem adtad. Akkor most mi van?
Ha ez egy új belépő embertől mint én vagyok,és nem nagy kérés akkor ha valaki tud valami sofőri vagy alpinista állást Budapesten vagy Székesfehérvár, Siófok környékéről az kérem jelentkezzen. Nekünk inkább Pest volna jó, mert visszaszeretnénk költözni.
Igen megpróbáljuk a képe(ke)t felrakni.
Jó reggelt!
Zsolt! Ha esetleg tudsz, akkor raksz fel képeket a mocidról?
nem nonszensz!
csak ki kell várni!
addig pedig hagyod hogy kizsákmányoljanak!
én nemritkán megyek egyhuzamban 15-18 órát.....(eddig 20 a rekordom..
persze tudom hogy hülye vagyok és magammal baszok ki,de ha ez nincs akkor semmi sincs!
a csekkek meg jönnek,a gyerekek enni kérnek stb....
ugyhogy csinálom,de nyitott szemmel!
olyasmi.....
de csak keresem a helyem a világban...
Én őszinte embernek tartom magam,és néha ez a nem jó a mai álláspont szerint. Az ismerőseid körében van-e olyan melós aki tudna esetleg alkalmazni egy friss HIVATÁSOS jogosítvánnyal rendelkező embert? Vagy ez a mai világban nonszesz?
jocikirály! Mégegyszer örülök annak hogy felépültél. Te is fuvaros vagy mint milka1?
részemről a szerencse!
és köszi a drukkolást is,...
bár már 100% ig felépültem!
de hidd el! a barátok drukkolása is segitett hogy ilyen gyorsan letudtam az egész rémálmot!Nélkülük-nélkületek sokkal nehezebben ment volna!
üdvözöllek dicső lovag!
veled bármikor!
csak telón egyeztessünk,mert mostanság teli vagyok fuvarokkal és van hogy napokig nem vagyok fórumon...
mondjuk ma pont nem melózok....
Kösz!
Most indulunk!
Széles utat és jó időt !
Nos elérkezett a hön áhitott nap!

Neki indulunk északnak!Megprobálunk egyben vissza jönni,mint eddig minden évben!

Legyetek rosszak,mi is azok leszünk!
Köszönöm a társaság nevében is!
A feketepöttyöt ki kell ám érdemelni!
Nem adogatom csak ugy!