Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi Toci!
Balcsi tura mostanság?
Soha...
Hát......tekergetemcsavargatomnyomkodombasztatom, de még nem az igazi.
De remélem a hétvégén megoldodik a problem. Köszi!
szevasz a dobok érdekelnek
Szép estét!
Atix! Jól néz ki az új gép! Gratulálok! Az "új" XX-hez meg jó keresgélést! De nem ám az is Suzuki lesz...
Hmmm... nem tudsz kijózanodni vaze... sebaj...
Ja én mindig jó vagyok , csak nem tudom már hol a helyem, hátul ugye nem mehetek , előröl meg szintén eltiltottak....
Az pont tökéletes hívj előtte , és gyere .
Csak délután tudunk nekilódulni, mert akkor érek haza... Addig is csak jókat Vili Bá!
Kedves Bear ! Nekem is mindig azt mondták élével , ne lapjával! Viccet fére téve holnap meg kellene ejteni a nagy " karbantartást".
Helló Mr.!
Ebben egyetértek, volt már olyan is, hogy a k-5 csákó kérdezte, hogy milyen tuning van a fazerben, mert úgy mentem el neki, hogy sírógörcsöt kapott, meg volt olyan is, hogy a bájos 12 éves egy 125-ös kétüteművel úgy ment el nekem belső íven...majdnem leugrottam a gépről ahogy a steelfűrész teljesgázon bőgve a 10 centis csíkon elviharzott...pedig csak egy picit nem figyeltem...
Ember kell a géphez...
Amúgy meg a bálvány aki miatt, talán elkezdtem a motorozást az a Kevin Schwantz volt és a Suzuki, és a 34-es az örök szám, persze a 46 - mellett. Az első motorom, az a 1991-es GSX-R 750 volt, és imádtam.
A Hondát mint céget pedig ki nem állhatom... Akinek 5-10 évig tart, mire egy szerencsétlen 2 forintos műszaki fejlesztést végrehajt, és ha ugyanolyan teljesítményű gépet alkot, mint a konkurencia az már ugyanúgy szét is esik, ahol az egyik kéz nem tudja mit akar a másik, a versenyzőiket elküldik, mert a nagy H magától is megnyer minden versenyt, ott vannak gondok...
De az XX tényleg jó volt, mint egy svájci óra...
Az úton meg mindenki csak motoros, lehet az ETZ-vel, vagy akár Gold Winggel is... a Busákról nem is beszélve...
Ellenség........ ,
Itt inkább emberek vannak........a gépek,másodlagosak.........
Atix!
Ha akarod másodállásban 10ezres órabérért elterelgetem neked az XX-et!
Van tipped a futómű beállításra,vagy keressünk valakit?
Háát van erre megoldás....
Valahol fennt van itt a fórumon az Ádám, (csak nem tudom milyen néven) mármint az aki Lővey, és neki megvan minden beállítás pályára, sztem, egy évig volt tesztmotor nála a gép, és a szgépében 102%, hogy el van mentve, vagy kódorogj át az ellenséghez, és a Gixxergyerekeknél is biztosan vannak jó beállítások...
Amúgy meg vigyázz vele, mert ha még le is áttétezed, akkor nem kérdez, csak harap, nagggyon kemény... Inkább csak magázódva!
Sok km-t kívánok bukta nélkül!
Csöle!

Amint tudok, megint veszek egy XX-et utcára!
Köszönöm szépen mindenkinek a gratulációkat!
Bear!
Jobbulást nektek!

Mr!
Van egy eladó XX-em!
Egyépként tényleg szép ebben a fekete szinben, de ha valaki be tudná lőni a futómüvemet.....már dobnám is rá a pályaidomot!
...na lassan mindenki megvilágosodik itt...
Gyors felépülést nektek!
Tittelett!
Gratulálok Atix!
Balesetmenteset Nektek!
Ja és titokban... Atix... az a K5, abban a színben ... a legesleges...
Gratula!
Helló Srácok! (meg csajok, és remélem "más" az nincs)
Hamár Atix váltott akkor én is bevallom, hogy lecseréltem az XX-et. Az a helyzet, hogy én szeretek egyenes derékkal hasítani és csak 2 felett meghajolni a szélnek, és útálom ha a motorom oldalidomát állandóan kikoptatom. Az XX egy kirándulás lett a VFR apropóján, de sajnos rájöttem a tevés vicc igazságára...
Anya, miért van nekünk: széles patánk, púpunk a víznek, stb? Azért kisfiam mert mi vagyunk a sivatag hajói. Anyu akkor mi a francot keresünk a Veszprémi Állatkertben?
Szóval én is keveset túrázom, autópályán kétszer voltunk, kb 200 km-t, és már nem vágyom a 250 feletti gurulásra sem... Akkor meg minek? Egy csodafinom motornak tartom amire a "busuló juhászok" csak irigykedhetnek, motorozni is jó vele, de nem az én stílusom...
A kétkerekű kanapékat nem bírom, a sportmotorokat meg ezekre az utakra (ahol 40 centis kátyúk vannak) kissé soknak tartom.
Egyébként én is imádom a K5-öt, de azt sem tudnám kihasználni, úgyhogy meghagyom a "fiatalságnak"...
A Fazeren csak vigyorgok, míg le nem szállok... ami a hétvégén kissé kétélűre sikeredett, mert a második utamon sikerült korábban leszállnom, mint terveztem, ugyanis beleakadtam egy kollégába, aki hirtelen ötlettől vezérelve be akart fordulni, én meg nem, és kevés volt a féktáv, nála meg nem kopott a tükör, úgyhogy... tank, fejidom, farokidom - festöde, jobblább lassan apad (zúzdásos)...
"Röviden" ennyit, később majd teszek fel képet az új Vasról, és azt hiszem, ha ki nem dobtok, továbbra is XX Fórumos maradok, mégha nem is voltam állandó szereplő, de ha elmaradtam is akár egy hónapot is végigolvastam, hogy képben legyek...
És továbbra is vállvetve "harcolok" az ellenség (subu-k) ellen!
Amúgy meg a Yamahán zongorászni lehet a különbséget a nagy SZ ellen...
Köszikösziköszi!
Majd ha már nem tudod hová rakni az XX-es motyókat,szólj és elviszem kilóra...
Amúgy drakula az új paripához,sok balesetmenteset hozzá!
Az fain! Sokan a legjobb szériának mondják a K5-öst! Főleg pályázók...és a legvadabbnak is az elmult 5 év felhozatalai közül... Have fun! És vigyázz vele!
Jó éjjt!