Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igy igaz kollega
NAPOT!
Atixot, hogy nem fogja meg senki se a városban, azt én írásba adom!

kedveseim!
én meg nem védek meg senkit!
(sajna nem is voltam ott...)
de!
a képek alapján (és egyébként is!)
nem tűnt lassúnak a csapat!
az meg hogy ki hány másodpercet megy? AMENNYIT TUD,vagy érez!
egy a lényeg gyerekek!
mindenki egyben érjen haza,mert mindannyiunkat várnak otthon!

Light colát kérek
A másik elveszett!
Sziasztok!
De rég voltam itt:))
Atix! A jó motoros nyugdíjba megy:))
Jóóóó estét Mindenkinek!
Helló Vili Bá!
Megint beleugrottam abba amibe nem kellett volna, de csak a fólia ért le...
Jót mentünk!
Legközelebb talán majd együtt motorolunk !
Hallottam az édeskettesről Anyával!
Szewasz Tesó ! Már megint mit hallok , nem vagyok ott , azaz köztetek aztán megint festeni kell a fehér madár oldalát!
Azért egy jót nyomtunk anyával szombaton zeg felé.
Helló Pep!
Már jártam párszor, és remélem még fogok is. Aztán meg csak ne nézegessél, majd kihívlak egy körre, oszt az fizeti a bambit, aki elsőnek körbekarikázik!
Jól van na ezt kifelejtettem az iromány végéről
És a lényeg
Kedves bajtársak!

Meg kell védenem Atix és Mr kolegát!

1. Atix valóban minimum fél percel indult a többiek után!
és csak csenben jegyzem meg (telefonnal mértem az időket és Menya mögött 2 mp el volt az utolsóelötti kör idő)
2. Így még életemben nem láttam Mr.kanyarban dönteni hogy a koptató leérjen És biztos tudom hogy ez még sokkal job lesz!
3.Annak tartok napernyőt ÉN aki Atixot megelőzi Városi forgalomban
4. Kedves Bear69.Azért kijöhetnél 1x és megnéznélek az aszfaltcsíkon.
Nem kell ám olyan komolyan venni a témát, csak vérszívtam, meg lecsaptam a magas labdát...
Valóban mindenki úgy megy, ahogy érzi, amilyen napja van, tudásszint, gyakorlás, motorérték, motortípus és 1000 más tényező játszik, mikor a pályán vagy, és annyit kell vállalni, ami jólesik, és lényegtelen az, hogy milyen időt mész, Dávid, Viktor, Bitti (és bocsi azoktól akit kihagytam (bocsi Vale)) úgyis lenyom mint a bélyeget. Az a lényeg, hogy jó érzéssel, és egészben gyere le!
Még motorolunk a ringen, ...tudom! Aztán röhögünk jókat!
Nekem kicsit messze van, meg rühellem is azokat a kerékvetőket, de azért majd összehozzuk... Csak ne lenne ez a monszun állandóan!
A lényeg a vigyor...!
Egyépként az a véleményem erről, hogy mindenki a saját örömére motorozik közülünk. Van aki gyorsabb, van aki lassabb! Vannak gyorsabb motorokkal és vannak lassabbakkal! A lényeg ,hogy ki meddig él......
Nem hiszem h bárkit is ki kéne röhögni azért mert lassabb mint a másik.....
Ki kell jönni....
Meg kell mutatni....
Five!

Idén egyszer, vagyis 1 alkalommal mentem a H ringen egy versenygéppel amin forditott váltó volt! Pont ezért 3.-ba gurultam végig! Előtte 7 évvel ezelőtt jártam ki! Sztem soha senki nem találkozott velem ott közületek!
Kb 40-50 másodperccel indultam később utánatok...
Tehát nem lehettem Mr mögött végig!
Amikor leintették az uccsó kört, akkor értem be az a kép amit rólam és Mr-ről löttetek akkor készült!
A gyertyapipa,... mondtam én...csak azt nem tudom 1, vagy 2?
Én nem tudom, de Atix Mr, mögött volt végig vasárnap!
Bbbocs, a tegnapi videóból indultam, de ez az új....
Itt már 2 előzés is van...egy lóerőgyár gsx-f esik áldozatul, a ragadozó madárnak és a célegyenesben is átrepül vki felett....
Atix! Gondolom, ha a negyedik hengerről lehúznád a gyertyapipát, még versenyezhetnél is velük!
Helló Mindenki!
Okvetlen nézzetek át a Busuló oldalra, olyan videót láttok, hogy...
Mr. Úr készítette, egy Hringen száguldó busa hátáról, egy relatív tér-idő fázisban...
Szóval...a száguldó motor mellett további motorok suhannak el, de nem vissza, hanem előre , aztán már várnám a bicajos postást is ahogy elhúz, de túl rövid a snitt...
Ugyan azt hiszem 0,003 mp-re megelőz vkit, de sajna az mégis előbb fordul...
Bár a képeken iszonytatóak a dőlésszögek, de azért a busások mégiscsak úriemberek (maguk elé engednek mindenkit)...
(...annyira nem komolyan venni ám!, látom amit látok... )
Nem sok-sok benzin!
Hanem kimondhatatlanul sok benzin!
Az sok-sok benzin, de próbálom tartani a tervet!