Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már gondoltam rá,hogy megsarcolom az xx fórumra irogató busásokat,de te meg five felmentést kapnátok....igy meg nem akkora biznisz.
ugyhogy megpróbálok önerőböl boldogulni..(ezmegmégszarabbbiznisz..)
A legfontosabb akkor már rendben, a táltos paripa pedig majd csak meggyógyul néhány jóárasított alkatrésszel! A nép pedig szurkol (a kátyúknál), hogy mire kilovagolsz legyen még millió folt a többi mellé(betemetik a gödröket, még az M1-en is), hogy le ne dobjon a combos ménes...
Emelni kell az adókat Királyom! Sanyargatni az népet!
persze azért próbálkozunk!
királyi sérüléseink már nem akadályoznak semmiben...ámde a kincstár helyzete jelentősen hátráltatja táltos paripánk lábraállítását.
királyi jósaink csak derűlátó kedvükben mernek olyan prognózissal előállni,hogy első túránk idei dátumos lészen......
Uram Királyunk!
Mikor dörögnek fel a bódisok? Hogy áll a motorproject? És a csatában szerzett sérülések?
hogy lenne már vihar?
busáról beszélnek!
maximum szelecske... .na de vihar?...
Nnnna na, lassan csak azokkal a sólyompónikkal!
Hmmm, legyen fröccs, hmmm almafröccs, hmmm jegecskével... , de vihar nélkül!
ha kész leszek vállalom a megmérettetést!
Vagy a Masteket!
persze csak addig amig meg nem hallja a bódis testvéreimet!
Köszi9 szépen!

Akkor az adatlapodon ami van telszám elmentem, és legkésőbb hétvégén hívlak, és összehozzuk!

Nagyon köszönöm!

hali
Bármikor nagyon szivesen! Amugy mindig megyek, tehát csak csörr+
De készülj fel rá ha meghallod szerelmes leszel.....
Üdv.!

Atix, neked mennyiért csinálta a srác a dobokat?Nem motorozol mostanában Pest környékén?Gondolom elég sokat mész, itt a 100.000 km-es XX-re gondolok, nem futhatnánk össze valamelyik nap, meghallgatnám, de csak ha nem gond persze, és ha ráérsz, vagy ha megyek pest felé akkor szólok, láttam adatlapodon telszámot, ha nem gond neked. Megköszönném, ha össze lehetne hozni,

hali
Akkor mindenképpen benzinért fogok dolgozni mostantól...
Jó reggelt!
Legközelebb megyek én is! És ez fenyegetés volt!
KÉRD ATIX83!
Üdv mindenkinek!

Van valakinek tapasztalata az Egrus dobokról, pl XX-en, vagy úgy általában?Mondjuk a Martin dobokhoz viszonyítva, mert ezen a kettőn vacillálok. a martin tudom, hogy mennyi lenne, nem tudom az egrus milyen szinten van, nem ismerem, csak ajánlották

Köszi, üdv
Ja és jónapot mindenkinek!
De azok rendőrnők voltak! Az más! Nekik "megáll" Atix!
meg megbilincselve.....
ja de csak legfejebb a gyalog van
egyébként megfogja!
én 8 rendőrt is tudnék mondani akik megfogták......